Premenstruační syndrom, zkráceně PMS, je souborem fyzických i psychických příznaků, které se u ženy mohou objevit několik dní před začátkem menstruace. Nejčastěji se projevuje změnami nálad, neklidem, depresivními stavy, bolestmi a otoky prsou, bolestmi hlavy a podbřišku či otoky nohou a rukou. Když se k tomu ještě přidá třeba stres v práci, nevhodné stravovací návyky a nedostatek pohybu, mohou se tyto problémy ještě umocnit.  

Naštěstí ale existují i způsoby, jak si ulevit a nemusí to být zrovna tím, že vzteky praštíte partnera, který nemá pro váš stav pochopení, zlehčuje ho a dělá si z vás legraci. Pomocnou ruku nabízí přírodní nehormonální lék Agnucaston®, který obsahuje extrakt z drmkových plodů. Drmek obecný patří k rostlinám jako stvořeným pro ženy a jejich problémy. Má totiž skvělý, a hlavně léty ověřený pozitivní vliv na ženské hormony.

Agnucaston® je vhodný ke zmírnění problémů spojených s premenstruačním syndromem, ale pomáhá také při nepravidelnostech menstruačního cyklu. Díky jeho schopnosti regulovat ženský cyklus může příznivě ovlivnit plodnost, a proto je vhodný také pro ženy, které plánují těhotenství.

lek.jpg

Agnucaston potahované tablety je lék k vnitřnímu užití. Účinná látka: extrakt z drmkových plodů (Agni casti fructus extractum siccum). Aby bylo dosaženo optimálního léčebného efektu, doporučuje se užívat nejméně po dobu 3 měsíců (i během menstruace). Před započetím léčby je nutno se u pocitu bolesti, tlaku nebo napětí v prsou a/nebo u poruch menstruačního cyklu poradit s lékařem, jelikož důvodem mohou být onemocnění, která vyžadují další lékařské vyšetření.

Reklama