...zato teď, když má o 20 kilo víc a prsa jako airbagy, si věří mnohem víc. To je čtenářka s nickem Nugyna, která nám k dnešnímu pěknému příspěvku přidává i dvě své fotografie pro porovnání.

Dobrý den přeji všem, joo prsa. S těma jsem si užila problémů!!! Už na škole, jak mi začly strašně rychle růst okolo 13 let, tak mě to překáželo v tělocviku. Strašně mě bolely, asi proto, jak nesmírně rychle rostly. Běhat jsem nemohla. Holky ve třídě měly sešláplé lentilky pod kobercem a já jim tak záviděla!

Nejdřív jsem to řešila tím, že jsem si vázala horní část těla fáčem. Jenže nešlo to tak dlouho. Nakonec jsme si tu podprsenku koupit musela. Telecí období přešlo a já se se svým tělem začala smiřovat. Pak jsem byla docela spokojená, až na to běhání, takže jsem začala být línější a línější ohledně sportu.

Než přišel na svět syn, tak jsem si plánovala, že budu darovat mateřské mléko. No jenže kluk nevycucl to zadní mlíčko a já kojila jen měsíc. Ani odsávačka nepomohla, jelikož jsem potřebovala, aby malej víc sál a já mohla pak odsávačkou to mléko vysát. Byla jsem hodně zklamaná. Ani si nedovedete představit jak! Pořád jsem měla v hlavě, že jsem zklamala jako matka.

No mléko se mi nejspíš nalilo do mozku. Ale už vše mám za sebou a malej roste i s UM, tak jsme spokojený všichni. Neříkám, že jsem neuvažovala o zmenšení a zpevnění, ale neumim si samu sebe představit v 60 letech s pevnýma dvojkama. Posílám fota a chci k těm fotkám jen říct toto: Na té fotce, kde je naše 9. třída stojim na té jedné noze hnedka za tim prckem v popředí. (ten prcek už má skoro 2 metry).

devítka

A na té druhé jsem focená na Moldavě. Prsa tam moc bohužel vidět nejdou, ale ty fotky jsem sem dala z jednoho důvodu.

niguna

Na té, jak jsem štíhlá, pěkně rostlá, pevná prsíčka akorát do ruky... tak tam jsem měla sebevědomí na bodu mrazu. A u toho modřínu si věřím o hodně víc. A je mi jedno, že mám svisláky, které drží podprsenka. A ještě mám o nějakých 20 kg navíc. Každý by se měl mít rád takový, jaký je.

Ať má ty rozduplé lentilky pod tim kobercem, nebo pořádné airbagy. Mně k tomu sebevědomí hodně pomohl můj přítel, který není a nikdy nebyl povrchní.

pěkný den přeji Nugyna

Milá Nugyno, jste krásná a zářivá žena a vašemu příteli se vůbec nedivím, že vás miluje takovou, jaká jste

Co vy na to, milé ženy-in? Jste také se sebou spokojená, nebo vaše sebevědomí trochu pokulhává? Líbíte se sama sobě dnes víc, nebo když jste byla školačkou? Jak jste spokojená se svým poprsím?

Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama