be.jpg
Foto: Shutterstock

Poloprůhledné šaty, tuniky, šátky, kraťasy či sukně. Ideální na to, abychom v nich přešly pár metrů na pláž, anebo z pláže ke stánku s občerstvením. Zakryjí partie, které nechceme vystavovat. Ať z jakéhokoliv důvodu. Může jít o celulitidu nebo větší ňadra.  Navíc plážové oblečení nemusí vypadat jako byste přes sebe hodila rybářkou sít nebo pytel. V šátku v barvě plavek se budete cítit nejen komfortně i sexy.

fa1.jpg
Foto: Calzedonia, 249 Kč
Calzedonia, 299 Kč
Mohito, 149 Kč

Ve frontě na párek v rohlíku navíc nebudete muset mít strach, že vám někde něco omylem vykukuje. Myslete ale na to, že plážové oblečení musí být z příjemných a prodyšných materiálů. Šátky, které se používají jako zavinovací sukně bývají z polyesteru či viskózy, jsou však lehké a připomínají hedvábí. Ale na složení ostatních kousků byste měly být opatrnější. Pokud nejde o lehkou síťku, umělým materiálům se vyhněte a sáhněte raději po bavlně či lnu.

fa2.jpg
Foto: Calzedonia, 369 Kč
Calzedonia, 499 Kč
myMo, Zalando 1391 Kč

Plážové oblečení může ženy také zachránit od opakujících se mykóz. Pokud na ně trpíte, každý lékař vám poradí, ať se po vykoupání z vlhkých plavek okamžitě svlečete. K tomu mohou sloužit dlouhé šaty z bavlny, které zakryjí spodní část těla a až do vody zase půjdete, spodek plavek si zase jednoduše obléknete. Opalování už stejně není příliš trendy, takže raději dávejte přednost zdraví, před čokoládovou pletí.

fa4.jpg
Foto: H&M, 599 Kč
H&M, 599 Kč
H&M, 899 Kč

Mnoho plážového oblečení je nyní ve slevách, i přes to, že plážová sezóna zdaleka ještě neskončila. Pokud chcete ulovit kousky, které využijete i v příštích letech, sáhněte raději po neutrálních barvách. Hlavně si pospěšte, plážové zboží rychle mizí!

fa3.jpg

Foto: Calzedonia, 799 Kč
JETS Australia, Zalando 2320 Kč
Reserved, 499 Kč

Zdroje informací: autorka článku, Calzedonia

Foto: Se souhlasem značek Calzedonia, Zalando, Reserved, H&M, Mohito

Reklama