Čtenářka, která nechce být jmenována, má za sebou krušné zkušenosti se svými „tchánovci“. Naštěstí její vlastní rodina se jí vydařila.

Dobrý den, dlouho jsem se rozmýšlela, jestli mám napsat příspěvek k tomuto tématu. Tak alespoň pár slov, moji tchánovci byli oba příslušníky Rudé armády, měli určitě nesporné zásluhy a užili si svoje, protože byli volyňští Češi tak se po válce usadili v Čechách. Bohužel v armádě se nenaučili jen bojovat, ale také chlastat vodku a alkohol. Takže to třeba vypadalo, tak že jsme šli s malými dětmi gratulovat k narozeninám a tchyně se válela na zemi opilá namol, dětem jsme vysvětlili, že babičce není dobře a šli jsme domů.

Nikdy  jsem se neodvážila nechat jí hlídat děti, protože jsem měla strach, že se opije a něco se dětem stane. Takové opilecké orgie samozřejmě nebyly zadarmo a tak se stávalo, že si od nás přišli půjčit peníze, to jsem vždycky vypěnila, protože rodina s malými dětmi jich nemá nazbyt a navíc jsem věděla, že je propijí. Takových příhod byla spousta, já vím, že o mrtvých se má říkat jen to dobré, ale já jsem si s nimi moc dobrého neužila. Naštěstí můj manžel díky tomu v čem vyrůstal, má k alkoholu odpor, takže nepije a příležitostně si dá třeba s kamarády pivo.

Sama už jsem tchyně a s mladými vycházíme velmi dobře a jako rodina držíme při sobě.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Uff. Silné kafé. Chudinky vaše děti, takovou babičku s dědečkem měly jak za trest, ale zase měly alespoň fajn tátu a mámu :)
Děkuji za Váš příspěvek a přeji pěkný den
Saša

Téma dne 19. března 2012: Jak vycházíte s rodiči vašeho partnera - manžela?

Ulevte si, zanadávejte, nebo naopak, chvalte...

  • Co se vám na nich líbí?
  • Co nesnášíte?
  • Navštěvujete je rádi?
  • Nebo jen z povinnosti?
  • Jaký jste měla pocit z vašeho prvního setkání?
  • Změnily se od té doby vaše vztahy?
  • Jak je oslovujete?
  • Dá váš partner více na vás nebo na ně?

Vše o „těch druhých“ rodičích pište
na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z vylosovaných čtenářek obdrží za svůj příspěvek dárek v podobě kosmetiky Solutions
Tělový krém na dekolt a poprsí a pleťovou masku na obličej.

darek

Reklama