jako každá maminka, myslí i naše čtenářka eli.emanuela v první řadě na své děti. Ale sama se také chystá na jarní nákupy, i když „shopping“ zrovna nepatří k jejím oblíbeným zábavám

Dobrý den, už se nemůžu dočkat, až konečně přijde jaro. Už mi dost vadí nosit zimní boty a mít na sobě dvoje tlusté ponožky, abych neměla nohy modré zimou. Těším se, až si zase budu moct obout nějaké lehounké, otevřené boty. Ač nemám nákupy ráda, tentokrát se na ně chystám. Asi je to tou nekonečnou zimou, ale mám potřebu obohatit svůj botník o nějaký nový, jarní kousek.

 Jako první ale musím koupit jarní botky svým dětem. Zatím jsem to odkládala a jsem ráda, že jsem na rozdíl od jiných maminek nevyrazila na nákupy ve chvíli, kdy to u nás vypadalo na jaro. Dětem nožičky rychle rostou, a vzhledem k tomu, jak je ta letošní zima předlouhá, bych se jen nerada dočkala toho, že děti botičkám odrostou dřív, než jaro konečně přijde. Nebo že v nich nevydrží ani jednu sezonu.

Přeci jen, kvalitní dětské botičky jsou drahé, ale na tomto já šetřit nechci. Viděla jsem nožičky zničené nošením bot po starších sourozencích i nožky zničené nekvalitní obuví, takže raději si připlatit, než dětem zadělat na problémy. A až podle toho, kolik budou jejich botky stát, uvidím, kolik zbude na boty pro mě.

Ale hlavně aby už konečně přišlo jaro a mohli jsme odložit všechny ty svetry, šály, čepice, tlusté ponožky, ...!

S přáním pěkného dne

eli.emanuela

Milá eli.emanuelo, to si přejeme (nejen v souvislosti s dnešním tématem) všichni

Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama