sd
Foto z kolekce: Takko Fashion

Po zimě se vždy nemůžeme dočkat, až bude venku krásně a my budeme moci vyndat z krabic jarní obutí. Dámy, konečně jsme se dočkaly! Zítra nám oficiálně začíná jaro, pojďme se tedy podívat na snad nejoblíbenější jarní botičky, a těmi jsou bezesporu balerínky.

  • Balerínky si získaly snad každou ženu, a není se čemu divit. Jsou pohodlné, dají se vzít opravdu ke všemu a kamkoliv. Navíc jejich pořizovací cena není nikterak závratná, proto si jich můžeme pořídit hned několik. Jsou i skladné, tudíž pokud se rozhodneme vzít si lodičky na vysokém podpatku, ale bojíme se, že nás po pár hodinách budou bolet nožky, balerínky můžeme dát do tašky či kabelky a během dne se přezout.
  • Snad jediné jejich mínus je to, že některé mají úplně plochou podrážku, tudíž neprospívají klenbě našeho chodidla, ale není nic, co by se nedalo vyřešit. Postačí zajít do lékárny, pořídit si ortopedické vložky do bot, a rázem je po problému.

Ale už dost mluvení, pojďme se podívat na obrázky krásných jarních balerínek, které budou k dostání v obchodech. Vybrala byste si?

Čtěte také:

Reklama