Ženy poněkud buclatější, ale se svým vzhledem spokojené, mívají ve zvyku poznamenávat, že ženský ideál krásy se v průběhu tisíciletí měnil. A mají, samozřejmě, pravdu - podívejme se například na takovou věstonickou Venuši. Ale proč mířit hned tak hluboko do minulosti? Co třeba takové barokní krásky? Jenže kde jsou ty časy, kdy byla ideálem široká stehna, bujné poprsí a nějaký ten faldík na bříšku, povzdechne si leckterá boubelka.

Tohle všechno je moje!
Nenechme se však mýlit, pořád existuje řada mužů, kterým se buclatější ženy líbí. „Tohle všechno je moje,“ říkávají, případně: „Aspoň tě mám za co chytit.“ Jedna věc jsou ovšem ženy poněkud boubelatější - v duchu Rubensových tří grácií, a druhá věc jsou ženy vyloženě obézní. I ty ovšem mají své ctitele - ačkoliv v tomto případě už se jedná spíše o sexuální úchylku, kterou na různých ne zrovna mravných internetových stránkách nalezneme pod kolonkou fatgirl sex.

Jako u maminky
Zajímavé přitom je, že muži, kteří nalézají zálibu v nadměrných „kráskách“, jsou obvykle sami drobní. Jejich „láska“ se pak často pojí s masochistickými prvky a psychologové spekulují o tom, že tito muži se vlastně touží navrátit do role dítěte, tisknout se k pro kojence obrovskému tělu matky a nacházet u něj útěchu a jistotu. Když se pak tato touha po bezpečí a určité dominanci ženy - matky spojí se sexuálním pudem dospělého jedince, vzniká ona již výše zmiňovaná úchylka na obézní ženy.

Jak to spolu dělají?
Obézní muži mají v tomto směru situaci komplikovanější - ženy - obzvláště drobné a křehké ženy - obvykle úchylkou na prostorově výraznější muže netrpí. Zato některé ženy statnější uvítají partnera podobných proporcí, ačkoliv někdy se spíš jedná o jakousi nouzovou volbu či zkrátka o společně sdílenou lásku nikoliv k sexu, ale k jídlu. Tyto partnerské dvojice se pak často stávají terči kradmých pohledů a tiše šuškaných otázek: „Hele, co myslíš, jak to ti dva spolu dělají?“

Jako velryby!
„Jako pářící se velryby!“ odpověděla jedna má rozměrnější známá, když podobný dotaz zaslechla, a zcela tím umlčela všechny posměváčky. Nakonec se však slitovala nad lidskou zvědavostí a s kamenným výrazem se jala vysvětlovat, že tuk přece není pevný a snadno se přesouvá, navíc v patřičných partiích ho příliš nebývá. A pokud by snad kyčle dotyčné dámy trpěly přílišnou šíří pánových boků, může dvojice zvolit jinou pozici. „Nebo snad jiné pozice neznáte?“ ukončila svou přednášku trochu jedovatě.

Faktem ovšem zůstává, že obézní lidé mívají se sexem problémy - nejsou ale dány nemožností dosáhnout pohlavního spojení, ale spíše řadou dalších obtíží, která se s obezitou pojí - ať už se jedná o problémy s klouby, s dýcháním či o potíže kardiovaskulárního rázu. Lékaři proto radí: „Obezita sexu neprospívá. Sex obézním jedincům však ano, neboť při něm lze zhubnout.“

Nevadil by Vám prostorově výraznější partner? Nebo dokonce nějakého máte? Jste baculka? A setkáváte se s tím, že se to mužům líbí? Hubnete při sexu? Líbila by se Vám taková „odtučňovací kúra“?

Reklama