lashes.jpg
Foto: Shutterstock

Každá z nás touží po krásných řasách. V redakci jsme si tedy mezi sebe rozdělily několik sér, a rozhodly jsme se vyzkoušet jejich účinky. Pravidelně jsme je testovaly po dobu dvou měsíců. A tady jsou naše dojmy:

Sérum na řasy a obočí 2v1 RefectoCil

Testovala editorka Marta

Sérum s karibským korálem je skvělým pomocníkem, který udělá s vašimi řasami zázraky. Stačí jej nanášet jednou denně ke kořínkům odlíčených řas. Já jsem sérum používala po dobu dvou měsíců každý večer a rozdíl je nejvíce znát na spodních řasách, které jsou aktuálně hodně dlouhé. Celkově jsou řasy hustší a silnější. Nejvíce je rozdíl prodloužení znát po nanesení řasenky, která zvýrazní i ty nejtenčí konce. Na snímku vpravo můžete vidět, že jsou řasy opravdu delší a hustší, jen se trochu kroutí do strany, jak vyrostly. Rozdíl jde vidět hlavně při pohledu na spodní vrásku pod okem. Kromě toho jsem si štětečkem potírala i obočí, které malinko zhoustlo. Chloupky pak sice občas rostly neskutečnou rychlostí i tam, kde je obvykle vytrhávám, ale to byl další jasný důkaz o tom, že sérum opravdu funguje.

FotoJetgh.jpg

Foto: Marta Kratochvílová, žena-in.cz

Sérum obsahuje vysoce účinnou bioaktivní látku, kterou je olej z trsovníku lékařského jehož domovem jsou hlubiny Karibiku. Výtažky z něj se používají především v kosmetologii, konkrétně v péči o řasy a obočí. Každý vlasový folikul prochází růstovým cyklem. Olej z trsovníku lékařského prodlužuje jeho růstovou fázi řas, posiluje je, zabraňuje jejich lámání a brání předčasnému vypadávání. Díky tomu působí nejen hustším a delším dojmem, ale jsou také pružnější a zdravější. Sérum RefectoCil navíc neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy a je šetrné k pokožce. Produkt patří mezi ty dražší, ale má rozhodně kvalitní složení. Na Slaskoukpleti.cz jej lze koupit za 1 445 Kč.

eru.jpgFoto: Se souhlasem RefectoCil

Sérum na řasy a obočí beautyfulLASH

Testovala redaktorka Kateřina

Sérum na řasy beuatyfulLASH obsahuje biomimetické peptidy s růstovými faktory – vysoce aktivní molekula biopeptidu (prodlouží a zahustí řasy), vitamin A, C a E (zajistí výživu a ochranu řas), panthenol, ženšenový výtažek (prokrvuje folikuly řas a obočí) a výtažky z květů a ovoce. Při aplikaci jednou denně sérum vydrží 5–6 měsíců. Okamžitě se vstřebává a je možno na něj použít make-up.

Unknown-2.jpgFoto: Kateřina Čížková / Žena-in

K jakýmkoliv sérům jsem byla vždy velmi skeptická, protože jsem jim zkrátka nevěřila. Neměla jsem nikdy ani důvod je zkoušet, protože jsem měla řasy vždy dlouhé, i když světlé. S hustotou to ale bylo horší a chybí mi i pár chloupků v obočí, takže jsem nakonec byla ráda, že sérum vyzkouším a přesvědčím se, zda opravdu fungují, či nikoliv. Testovala jsem růžové růstové sérum beautyfulLash po dobu dvou měsíců a poctivě jsem každý večer po odlíčení nanášela tenkou vrstvu na řasy a na obočí. Na první fotce je vidět, jak řasy vypadaly před používáním séra, druhá fotka je po. Jak už jsem zmínila, řasy mám světlé, ale i tak si myslím, že je vidět rozdíl zejména u vnějšího koutku. Po nalíčení jsou řasy nádherně dlouhé a husté. Jsem neuvěřitelně překvapená a spokojená s výsledkem. Co se týká obočí, pozoruji lehké zhousnutí. Sérum koupíte na notino.cz nebo na beautyfulLash.cz za 1 390 Kč.

BeautyfulLASH.jpgFoto: Se souhlasem beautyfulLASH

Nacomi přírodní sérum na řasy a obočí

Testovala šéfredaktorka Vendula

Arganový olej a černé mýdlo – tam začíná příběh polské značky Nacomi, která si zakládá na přírodních ingrediencích, jendoduchém složení a oblíbená je také kvůli svým rozumným cenám. Sérum je určené jak na řasy, tak na obočí. Má urychlovat růst a zahustit chloupky, což můžeme jen potvrdit. Na obočí byla změna vidět razantněji než na řasách, ale i ty prošly proměnou. Jsou o fous delší a lehce zahuštěné. Obočí bylo rozhodně potřeba častěji upravovat, protože chloupky rostly velmi intenzivně.

FotoJetdf.jpg
Foto: Vendula Kubalíková / Žena-in

Sérum se používá velmi snadno. Tenkou linku nanesete do kořene řas a poté ještě můžete aplikovat sérum klasickým štětečkem do řas i obočí. Vyhovovalo i citlivým očím. Naše hodnocení je pozitivní. Jedná se o dobrý produkt za velmi hezkou cenu 109 Kč. K zakoupení je například na Hebe.com.

64b5289f1502dobrazek.png

Foto: Se souhlasem hebe.co

BeautyLash sérum na řasy vegan

Testovala redaktorka Nelly

Veganské sérum na řasy značky BeautyLash bylo vůbec prvním sérem, které jsem za svůj život vyzkoušela. Na celý proces jsem se tedy velice těšila a byla jsem zvědavá na výsledky. Na séru jsem na první pohled oceňovala jeho vzhled. Je totiž uzavřeno ve žluté ombré tubičce, která je na svém konci průhledná a odhaluje štěteček. Okamžitě jsem ocenila také složení, které je, jak už bylo zmíněno, veganské a bohaté na rostlinné extrakty. Obsahuje přírodní látky ze slunečnicového oleje, prosa, pšenice a rozmarýnu.

obo.jpg
Foto: Nelly Matoušková/Žena-in

Sérum jsem nanášela vždycky ráno a večer ke kořínkům horních i dolních řas. Díky tenkému a poddajnému štětečku bylo nanášení velice jednoduché. Jak bylo slibováno, po osmi týdnech se řasy prodloužily a zaznamenala jsem také jejich zhoustnutí. Myslím, že sérum stojí za vyzkoušení, jelikož i jeho cena je velice příznivá. Na stránkách BeautyLash.cz jej seženete za 497 Kč.

serum1.jpg Foto: Se souhlasem BeautyLash

Zdroj: Redakce žena-in.cz

Reklama