píše naše čtenářka Iva K. Teď je naprosto spokojená a nic by na svých prsech neměnila. Nejspokojenější je s nimi nejmenší člen rodiny, pro kterého jsou nejen zdrojem výživy, ale i měkkým polštářkem a bezpečným místečkem k usínání

Jako mladá holka jsem se cítila méněcenná. Měla jsem svá prsa malá, tzv. po otci. Musela jsem si podprsenku vycpávat, aby si mě nepletli s klukem. Prsa jsou symbolem ženskosti, a já jsem neměla co nabídnout. Postupně jsem stejně přišla na to, že jen prsa ženu nedělají. Rozumný muž si stejně vybere partnerku podle toho, jak si rozumí, jaké má zájmy a hlavně co má v hlavě.

Dneska jsem s mými prsy naprosto spokojená. Po dvou porodech a kojení mám prsa akorát a neměnila bych. Hlavně ten můj nejmenší člen rodiny je víc než spokojen. Už když si k němu ulehám že budu kojit, div že mu neukápne slina. Tak se na mě těší. Roztomile se přitulí, pohladí to svoje prsíčko a slastně začne sát. Je tak krásně schoulený a přitulený ke mě a spokojeně papá. Natálce říkám, že pije čokoládové a vanilkové mlíčko - z levého i pravého jaký má hlad. Nejkrásnější jsou stejně miminka právě z těch 20 cm z pohledu maminky při kojení. Jak se napapká, tak se spokojeně natáhne na zádička a krásně se na mě usměje, když teda hned neusne.

Po porodu jsou má prsa středem a teplem rodiny. Kdo by taky jiný dal napapkat mému malému pokladu. Na co by uléhal jak na obláček, nebo se jen tak opíral na rukách. Copak ho okamžitě uklidní a ukolébá k spánku. Kde se taky můj malý klučina cítí nejspokojeněji. U mě v náručí. A to nám můžou mužští jen závidět. Protože tohle žádná lahev s mlíčkem nenahradí. A chlupatý hrudník taky ne.

Na žádné zvětšení prsou, nebo plastiku bych nikdy nešla. Co nám bylo shůry dáno, tak to má být. Každá žena je originál a je na ní vždy něco krásného. Některá je vysoká, štíhlý pas ale žádná prsa, ale pokaždé se najde muž, kterému se zrovna tahle bude líbit. Jiná má zas blond vlasy a čtyřky prsa, ale v hlavě vymeteno. Málokdy se to povede, že je vše tak nějak v rovnováze.

Krásný den přeje

Iva K.

To jste napsala moc krásně, naše laktační poradkyně Hanka by z vás měla radost

Co vy, milé ženy-in? Také se připojíte k dnešnímu tématu? Napíšete nám, jak jste spokojená se svými ňadry, co děláte pro jejich zdraví a krásu, jak se líbí vaší drahé polovičce?

Pište na redakce@zena-in.cz

 

Reklama