Zámek Potštejn

Zámek v podhůří Orlických hor, který postavil hrabě Jan Ludvík Harbuval Chamaré v roce 1749, koupili v roce 2004 manželé Nováčkovi a pustili se do jeho rekonstrukce. Jak se jim to podařilo, to můžete posoudit nejen na prohlídce, ale také jakožto zámečtí hosté.

  • Dvoulůžkový pokoj CHATEAU STANDARD vás přijde na 2 100 Kč za noc včetně snídaně.

Více ZDE.

Zámek Lednice

Kdo by neznal skvost jižní Moravy. Lednický zámek patří mezi nejkrásnější komplexy v České republice. Novogotická přestavba v 19. století z něj vytvořila romantické sídlo obklopené jedním z největších evropských parků. Přenocovat tu můžete v Zámeckém hotelu Lednice, který patří k zámeckému areálu a je součástí zámku. Původně sloužil pro ubytování hostů knížecí rodiny.

  • Za dvoulůžkový pokoj v prvním patře zaplatíte 2 200 Kč za noc včetně snídaně.

Více ZDE.

Zámek v Novém Městě nad Metují

„Získejte klíče přímo od zámku a staňte se skutečnými zámeckými pány,“ zní nabídka na webových stránkách Zámku v Novém Městě nad Metují v Královehradeckém kraji. Stavba, kterou naleznete v západním rohu náměstí, je součástí městské památkové reservace. V roce 1501 byla postaven společně s městem, původně jako pozdně gotický hrad, který měl město chránit.

  • Ubytování v pokoji pro dva vás bude stát 2 300 Kč za noc včetně snídaně.

Více ZDE.

Zámek Bechyně

Panství ležícímu v Jihočeském kraji nenáleží jen zámek Bechyně, ale jeho součástí je i Černický zámeček. Tato pozdně barokní stavba pochází z 18. století a vyrostla pro knížete Václava Paara. Je známa také pod názvem „Hvězda“ pro svůj tvar trojcípé hvězdy.

  • Přenocovat zde ve dvoulůžkovém pokoji stojí 3 000 Kč za noc včetně snídaně.

Více ZDE.

Zámek Chateau Herálec

K perlám Vysočiny patří i národní kulturní památka, jejíž červené věže s cimbuřím ční do krajiny více než čtyři století, zámecké zdi se však datují už do 13. století. Od roku 2004 jsou vlastníky manželé Kasperovi, kteří nechali zdevastovaný zámek kompletně opravit a vybudovali zde luxusní pětihvězdičkový boutique hotel.

  • Za standardní dvoulůžkový pokoj tu zaplatíte 5 975 Kč za noc včetně snídaně.

Více ZDE.

Zámek Nový Hrad Jimlín

Hrad ze 14. století stojící v Ústeckém kraji tvoří rozlehlý komplex kolem tří nádvoří. Hlavní dominantou areálu je pozdně gotická věž. Ubytovat se tu můžete ve zrestaurovaných secesních prostorách takzvaného úřednického domu.

  • Dvoulůžkový pokoj vás vyjde na 1950 Kč za noc včetně snídaně.

Více ZDE.

Zámek Kolštejn

Zřícenina hradu částečně přestavěného na zámek se nachází v Branné v okrese Šumperk. Stojí na skalnatém útesu v nadmořské výšce okolo 630 metrů nad řekou Brannou a je od roku 1958 chráněn jako kulturní památka ČR. Chateau Goldenstein je nově zrekonstruován a přestaven.

  • Dvoulůžkový pokoj si tu můžete objednat už za 890 Kč za noc.

Více ZDE.

Čtěte také:

Reklama