cl.jpg
Foto: Profimedia

Španělská publicistka Alejandra Silva oslaví v únoru čtyřicáté narozeniny, zatímco její manžel herec Richard Gere bude na konci srpna potřebovat pořádně velký dort, aby se mu na něj vešlo 73 svíček. Alejandra, kterou si herec vzal v roce 2018, je jeho v pořadí třetí manželkou a i své předchozí ženy si vybíral mezi mladšími ročníky. Mezi lety 1991 až 1995 byla jeho ženou modelka Cindy Crawford, které je nyní šestapadesát let a v letech 2002 až 2016 měl za manželku herečku Carey Lowell, které je jedenašedesát.

Mezi ním a jeho současnou ženou je ovšem nejvýraznější věkový rozdíl, přesto spolu vychovávají dvě děti a na veřejnosti působí, že si po všech stránkách rozumí. A to i přesto, že Richard Gere vypadá vedle půvabné Alejandry spíš jako její tatínek.

Svými doteky a polibky ale dává všem najevo, že jejím otcem rozhodně není. Na galavečeru v rámci Starlite festivalu Alejandra doslova zářila a její manžel na ni nemohl být pyšnější. Ve výrazných žlutých šatech s bílým potiskem jí to moc slušelo a Richard Gere z ní nemohl spustit nejen oči, ale ani ruce.

cl2.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Wikipedia, Profimedia, Hello Magazine