Pusťte do svého šatníku závan exotické divočiny a pořiďte si alespoň jeden trendy kousek se zvířecím potiskem, protože ten se opět vrací do módy, tak jako každý rok. Nebojte se být za dravou šelmičku, která se nebojí vytáhnout drápky a hlavně ví, co je právě teď IN.

Vždy s nadcházející jarem do našich obchodů vtrhne inspirace divokým safari, kde se na různých kouscích objevují zvířecí potisky. Zahlédnout můžete imitaci zebry, tygra a jiných dravých zvířat, pro letošní rok to na plné čáře vyhrávají ty kousky, jenže připomínají nespoutaného leoparda, jaguára či levharta. Jelikož je motiv sám o sobě velmi výrazný, je mnohdy těžké jej správně zkombinovat a hlavně umět ho nosit tak, abyste nevypadala jako levná holka u silnice poblíž Dubí. Nyní se společně podíváme, jak tento trend nosit a vypadat skvěle.

Komu sluší?

Velkou výhodou zvířecí motivů je to, že sluší každému, a to bez výjimky. Obléci si je tak mohou brunetky, blondýnky či smyslné zrzečky. Určitě není od věci podotknout, že tento potisk vždy lépe vypadá na opálené pokožce, proto v největší oblibě u žen je právě v jarních a letních měsících, kdy naše tělo získává bronzový nádech. S čím však buďte opatrná, je správný výběr velikosti, není nic horšího než vykukující OTP (okrasný tukový prstenec) zpod rádoby sexy topu, který rázem ztratí pomyslný „rajc“ punc, který normálně má. :) Zde je opravdu dobré mít soudnost, kterou nějaké ženy bohužel postrádají. Pokud si nebudete jistá, nechte si poradit od opravdové kamarádky. Ale bacha, aby to ale nebyla převlečená kamarádka, která je ve skutečnosti spíše škodnou. :-)

Jak (ne)nosit zvířecí potisk

  • Zde je velmi důležité dodržovat pár důležitých pravidel:
  • Za prvé, všeho moc škodí, a zvláště u zvířecích potisků. Nikdy je nekombinujete pospolu. Možná si myslíte, že když se jedná o jeden a tentýž potisk, není co zkazit, ale to je omyl! Ač máte například dva leopardí kousky, nikdy nebudou stejné, rozdíl je v barevných odstínech, velikosti vzoru atd., navíc to není ani pěkné. Vždy tedy zvolte pouze pro jeden kousek.
  • Další častou chybou je, že někdy mají ženy tendenci jej kombinovat s červenými doplňky, což je zásadní chyba! Není totiž nic více kýčovitého než právě tato kreace. Raději zvolte doplňky černé nebo nude, tedy v neutrální krémové barvě.
  • Důležitým bodem je i líčení, on zvířecí motiv je sám o sobě velmi vyzývavý, pokud si na obličeji navíc vytvoříte výrazné líčení, opět to bude špatně. Nechte pro tentokrát černou tužku na oči v šuplíčku, stejně jako tmavé stíny. Řasy pouze přejeďte řasenkou, na rty naneste vrstvu bezbarvého lesku, vlasy sčešte do nedbalého drdolu a look holky z módního časopis je na světě!

sd

sd
Zdroj foto: https://www.facebook.com/Stylisheve?fref=ts

  • Pokud jsou na vás celoplošné vzory moc a tušíte, že byste necítila, nebo se bojíte, abyste nevypadal jako děva lehkých mravů, můžete se zaměřit pouze na detail, stejně jako tomu je u džínsů na obrázku. Je to velmi pěkný prvek pro ty, které nemají rády příliš výstřednosti, ale jsou naopak rády trendy.

sa
Z kolekce www.tamsinlondon.cz

Čtěte také:

Reklama