... a taky ožil. To si myslí o jaru čtenářka Helena. Ta teď nakukuje do zahrad a chodí do květinářství, aby se pokochala jarními barvami.

Milá Helčo, taky doufám, že ta zásadní událost letos přijde. :-) Moc děkuju za příspěvek o jaru a přeju krásný den.


Jaro je tady...

Jaro je super. Už několik dní chodím všude, kde můžu, pěšky a načuhuju do zahrádek, kde co a jakou barvou kvete. Leckdy i lehce závidím:-). Sem tam i přemlouvám naše kočky, že by letos mohly mít koťátka - tříbarevná, májová prý nosí štěstí. Taky s nadšením obcházím květinářství, kde se prodává na jaře tolik nádhery, až oči přecházejí.

A musím se držet abych nenakoupila všechno co vidím.

Jarní čas je vyjímečný, jako by člověk po zimě zase naplno nadechl a ožil. Všechno jde tak nějak lehce, pominulo zimní stažení a chandry, a teď hurááááá chytat život za pačesy a ať se práší za kočárem.

Pokoušela jsem se vyhledat v archívu jarní historku, která je ve mě zapsaná nějakým zvláštním způsobem, ale bohužel jaro asi vždycky prožiju v takovém zeleném a kvetoucím zápalu, že nic jiného nevnímám.

A co já vím, třeba ta zásadní jarní událost přijde letos :-)

Tak tedy vzhůru do nekonečna a možná ještě dál.

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jaro a první jarní den

  • Máte ráda jaro?
  • Nebo dáváte přednost jinému ročnímu období?
  • Víte něco o prvním jarním dnu?
  • Máte nějaké historky o jaru?
  • Zažila jste na jaře něco důležitého, zásadního?

Napište mi cokoliv k tomuto tématu, budu se těšit na vaše příspěvky. Na jednu z vás opět čeká dárek, knížka Paula Coelha Rukopis nalezený v Akkonu (nakl. Argo) a k tomu revitalizační maska na barvené vlasy Satinique.

To ostatní je stejné jako vždy, pište na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je JARO. Předem děkuju!

cenaJaro

Reklama