3 tipy, jak vybrat správné funkční prádlo:
Termoprádlo neboli funkční prádlo musí sedět na tělo, aby správně plnilo svou funkci tj. odvádět pot od těla a udržovat jej v teple. Nesmí být příliš těsné, aby vás neomezovalo v pohybu, ale ani příliš volné.

  • Vybírejte podle intenzity pohybu. Pokud jste aktivní běžec, budete potřebovat prádlo určené pro aktivní pohyb (Craft Active extreme), které má dobrý odvod potu, meshovou část v podpaží kvůli rychlému odvodu potu. Stejný typ prádla můžete využít i v posilovně nebo při jakémkoliv pohybu ve vysoké intenzitě.
  • Na běžky je dobré volit prádlo, které lehce zahřeje, ale dobře odvádí pot - Craft Active intensive. Multifunkční prádlo pro sportovní aktivity v chladných podmínkách od podzimu do jara pro ženy i muže je Craft Fuseknit Comfort. Je ještě o něco teplejší, ale oceníte jej i při klasickém lyžování, při běhání i běžkování ve větších mrazech.5c5c21026fe68obrazek.png
  • Pokud si nejste jistí, požádejte obsluhu v prodejně o tzv. selektor termoprádla, kde je u každého typu prádla přesně zobrazena úroveň zátěže v závislosti na venkovní teplotě.
    5c5c2695986aaobrazek.png
    5c5c12b165472obrazek.png

Termoprádlo vybírejte na CRAFT.CZ

Reklama