Za jakou ženou se muži otočí a kam se vám podívají jako první? Mají raději modelky, nebo slovanské typy? Udělali jsme malý průzkum a zeptali se mužů, co byste vy, ženy, měly podle nich vědět.

 

Každý muž je jiný, každému se líbí něco odlišného. V několika věcech se ale shodují. Samozřejmě vy určitě víte, co se vašemu partnerovi líbí, a co nikoli. Pro ty z vás, které zrovna hrajete sólo nebo jste se styděly zeptat, jsou zde nejčastější pánské vzkazy.

 

Nechceme modelky ani silikonové panny

„Víte, většinou to bývá tak, že se chlap sice otočí pěknou štíhlou figurou, ale nakonec si najde, jak se říká, krev a mlíko,“ vzkazuje třiatřicetiletý Adam. Pánové jistě ocení, děláte-li něco pro svou linii, ale žádný z nich nechce trávit svůj čas s někým, kdo mluví jen o hubnutí a o zdravém jídle. Naopak dokáží ocenit, pokud si dokážete dopřát pořádný „kus žvance“.

 

Drtivá většina mužů si na ženě jako první všimne jejího poprsí. Všem se líbí pevná ňadra, ale jejich názory na ideální velikost se už rozcházejí. Jednomu se líbí prsa menší, jinému zas větší, a další chce „akorát do ruky“. Ačkoli je nejvíc příznivců většího poprsí, nenašel se mezi dotázanými jediný, který by byl pro uměle zvětšená prsa. „Prsa velká ano, ale plastické operace, to už se mi nelíbí,“ tvrdí sedmadvacetiletý Honza. Podobně se muži staví i k ostatním chirurgickým zákrokům v cestě za krásou.

 

Smějte se

Upřímně, ani vy byste nejspíš nechtěla zarputilého přemýšlivce, bručouna nebo melancholika. Nechtějí to ani muži. Pokud vám někdo, například v metru nebo na ulici, věnoval byť jen letmý úsměv, jistě víte, jak taková věc dokáže zpříjemnit den. Usmívejte se, protože úsměv rozzáří oči, sluší každému a je srozumitelný ve všech jazycích.

 

Rozdíl mezi mužským a ženským pojetím smyslu pro humor je trochu odlišný. Podle ženy má smysl pro humor ten muž, který ji dokáže rozesmát. Žena má dle mužů smysl pro humor tehdy, směje-li se jeho vtipům. Oba ale chcete obojí – abyste se vy, žena, smála.

 

Smích a úsměv hraje roli v sexu. Bere-li se sex příliš vážně, mohl by se do něj vplížit stres se všemi jeho nepříznivými dopady. Sex je pro páry radost a fyzický projev lásky, a k tomu smích prostě patří.

 

Buďte perverzní

Určitě to nezkoušejte hned na první schůzce. Trávíte-li s partnerem nějaký čas a hovoříte-li spolu otevřeně, určitě vám už sdělil, že oplzlé řeči pro něj rozhodně nejsou nechutnost. Většina námi dotazovaných mužů potvrdila, že perverznosti a nemravné návrhy z úst ženy jsou pro ně mimořádně vzrušující. „Já jsem to ještě nezažil, ale určitě by se mi to líbilo. Jasně, že nechci, aby taková byla pořád, ale kdyby nečekaně přišla s něčím takovým, viděl bych ji v úplně jiném světle. Jako experimentátorku, která se nebojí přijít s něčím novým,“ potvrdil sedmačtyřicetiletý Milan.

 

A co si myslí tihle?

 

 

Honza – 19 let


„Je těžké říct, čeho si na dívce všimnu jako první. Asi se podívám nejdřív na zadek. Co se týče postavy, nemám rád ani úplně hubené, ani vyloženě slovanské typy, spíš něco mezi tím. Aby mě začala víc zajímat, měla by být osobitá. Chtěl bych nějakou osobnost, a ne tuctovou holku. Chtěl bych, aby ženy v životě nehrály žádné role a byly prostě své.“

 


 

 

 

Jirka – 26 let

„Jistěže se podívám na pěknou dívku. Někdy se dívám do tváře, jindy na prsa. Zvlášť pokud jsou výraznější (smích). Pokud bych ale hledal ženu pro sebe, spíš by mě zajímalo, jaká je uvnitř a hlavně co má v hlavě. V tom případě by ani postava nehrála výraznou roli. Charakter se podle vzhledu moc nepozná. Nemám rád úzkoprsé ženy. Myslím, že většina mužů ocení mnohem víc, když se ženská dokáže bez zábran bavit.“

 

 

 

 

 

Lukáš – 25 let


„V takových vedrech chodí ženy dost spoře oděné, to je pak hodně těžké nepodívat se na prsa, že? Na první pohled mě zaujme i její obličej. Mám rád jemné rysy a přírodní krásu, nic umělého. Ze slavných se mi moc líbí například Lindsay Lohan. Ale abych s ženou chtěl trávit víc času, musela by být veselá, upřímná a inteligentní. Co se sexu týče, mám rád dominantní typy.“

 

 

 

 

A jaké chcete vy muže? Změnila byste se na přání partnera? Čeho si na vás muži nejvíc váží?

Reklama