korres

Výzkum pro vývoj kosmetiky Korres zkoumá rostliny v přírodě - nejen jejich složení, ale zejména chování. Složky se následně testují a vyhodnocují - zda stejný efekt lze využít i v působení na pokožku. V poslední době se výzkum obrací k omlazení pleti a zejména pomocí výtažků z dubu.

Čisté přírodní produkty využívají kvalitních řeckých rostlin a surovin, kdy některé z nich jsou velmi vzácné. Pryskyřice stromu Mastiha například roste pouze na jediném ostrově Chios. Paradoxně jsou však svými cenami dostupné široké veřejnosti.

Jaké zajímavé složky můžete najít v kosmetice Korres?

Kosmetika Korres jako první začala využívat jogurtových složek a jejich blahodárných účinků na pleť. Dnes je jogurt běžnou složkou většiny známých kosmetických řad různých značek.

  • Tymiánový med - je obsažen zejména v přípravcích, které jsou určeny pro suchou pleť. Je využíván pro své hydratační a omlazující účinky
  • Výtažky z oleje z divoké růže - tyto složky jsou využity zejména pro hydratační účinky a v kosmetikcé řadě, která je rozjasňující. Působí na barevné nedokonalosti pleti - pigmentové skvrny, nedokonalosti odstínů obličeje.
  • Výtažky z granátového jablka - využití těchto složek je zejména ve výrobcích pro mastnou pokožku, používáním těchto přípravků lze docílit postupného snížení tvorby nadměrného mazu.
  • DNA vodního melounu - meloun dokáže v sobě udržet velké množství vody, tudíž tyto výtažky DNA pomáhají dostatečně hydratovat pleť.

Co se v kosmetice Korres nepoužívá:

Přírodní kosmetika Korres je vyrobená nejmodernějšími technologiemi tak, aby byla šetrná k životnímu prostředí a byla v souladu s potřebami pleti. Není v ní místo pro syntetické složky, jako jsou minerální oleje, silikony, propylen glykol, etanolaminy, parafíny, amoniak. Místo nich obsahuje přírodně získávané ingredience, které pleť vyživují a jsou k ní šetrné. Produkty jsou balené ve stylově čistých obalech, které zdobí nádherné, velmi jednoduché fotografie rostlin (ingrediencí s řeckými popisky).

Nová linie péče o pleť s certifikátem bio kvality

Přírodní řecká kosmetická značka Korres obohatila své portfolio o linii biokosmetiky péče o pleť, která nese název Materia Herba.

korres

Složení a textury

Linie Materia Herba se skládá z devíti produktů, z nichž všechny mají certifikát ECOCERT. Tato přední nezávislá celosvětová organizace zaručuje použití bio ingrediencí a výrobní proces, který respektuje životní prostředí. Každé vývojové a výrobní stádium - od ingrediencí přes zpracování, balení, označování, přepravu, energetiku až po odpad - je garantováno ECOCERTEM.

Složení textur linie Materia Herba je z 95-100 % přírodní. Zbylých 0-5 % obsahu má syntetický charakter, který je v souladu s přísnými standardy ECOCERTU. Materia Herba nabízí účinné produkty - hydratace, péče proti vráskám a regenerace pleti a současně garantuje šetrnost přípravků k pleti. Při vývoji řady Materia Herba byly největší požadavky kladeny zejména na zajištění optimální hydratace, anti-aging účinky a maximální šetrnost k pleti.

Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, která byla vybudovná na homeopatických základech. Tato kosmetika vznikla v nejstarší řecké homeopatické lékárně (Tzivanidis Pharmacy, Atény), ve které její zakladatel Yiorgos (nebo také George) Korres pracoval během svých studií farmacie. Na základě bohatých zkušeností a znalostech homeopatie, s vírou v čistě přírodní suroviny se rozhodl založit Korres Natural Products s cílem vyrábět bezpečné, účinné, trendové a všem dostupné přírodní produkty. Se svou ženou Lenou neustále vymýšlejí a zkoušejí nové kombinace a vlastnosti účinných látek.

Více o kosmetice Korres najdete na www.korres.cz

Kosmetiku si můžete objednat na www.profimed.cz

O kosmetice Korres jsme psali také zde a zde.

Reklama