Vyberte si správně takovou, ve které se budete cítit pohodlně a zároveň sexy.

Jaké vzory vybírat
Nosí se úplně všechno, hlavně se musí líbit vám. Některé vzory mohou působit pro konzervativní typy až příliš divoce, jinému naopak mohou velmi slušet. Pokud se ale nebudete v daném kousku cítit vy dobře, je to chyba. Nemusíte se za každou cenu držet módních výstřelků. I klasický kostkovaný vzor se stále nosí, a to v různých barevných kombinacích. Naprostou nutností v šatníku je čistě bílá košile-pro každou příležitost.

Hlavně pohodlně
Většinu dne trávíme v práci, a tak bychom se měli cítit hlavně pohodlně. Naštěstí dnes už neplatí, že co je krásné, není pohodlné. A to za krásku můžete být i v obyčejné halence! Když budete vybírat, dámské halenky, myslete na to, že pokud v ní budete celý den, měla by být z kvalitního materiálu a vhodného střihu, a hlavně s jednoduchými prvky. Outfit vhodně doplňte svrškem pro zahřátí - rána ještě bývají chladná. A jak je známo, každou halenku skvěle doplní dámské sako.

Typ postavy rozhoduje
Aby nám oblečení co nejlépe padlo, měli bychom ho volit podle typu své postavy. Každý má jiné proporce, všichni nemůžeme být jako modelky, ale můžeme se tak cítit. Stačí vybrat dobře padnoucí oblečení. Vždy se snažte zvýraznit na sobě tu část těla, která zvýraznit potřebuje - tím odpoutáte pozornost od jiných nedostatků. Pokud tedy máte silnější horní polovinu těla, noste upnuté kalhoty a halenky volného, splývavého střihu. Naopak pokud máte silnější zadeček a stehna, zvýrazněte dekolt a pas, oblékněte tedy upnutější halenku s jemným výstřihem.

Pokud se dokážete rafinovaně obléknout, nikdo si na vaší postavě, drobných nedostatků ani nevšimne.

Reklama