Rtěnky jsou nyní naším velkým aktuálním tématem. Ptali jsme se vás na vtipné příběhy, které se vám přihodily s tímto malým šikovným kosmetickým vynálezem. Přečtete si ty nejvtipnější z nich!
5a9e72489763aobrazek.jpg

Anna T.: První rande
Zpětně mi přijde vtipná vzpomínka, když mi můj teď už manžel před druhým randem napsal, ať si neberu tu rudou rtěnku, že nechce dopadnout jak ta sklenička.

Lucie K.: Rtěnkový král
Protože často používám balzám na rty, přítel si ho drze půjčoval. O Vánocích jsme jeli k jeho rodičům a on si sáhl do kabelky a potmě v autě si přejel rty. Až u vstupních dveřích, kdy nám jeho maminka otevřela, se s vykulenýma očima zeptala: „Proboha, co jste dělali?“ A v tom jsem si všimla, že přítel má pusu a okolí natřené červenou rtěnkou místo průsvitného balzámu. Vypadal hůř než klaun. Patří mu to. (smích) Akorát nevím, co si o nás jeho maminka dodnes myslí.
5a9e7528a20d8obrazek.jpg

Zlata K.: Upíří maminka
O vtipný příběh se postaraly mé děti. Od dob narození jsem líčení zcela utlumila, konečně nastal čas, kdy mne opět chytlo a jednou jsem si namalovaly rty výrazně červenou barvou a syn vyděšeně povídá: „Mami, máš na pusince krev!“ Bohužel, jak nebyl zvyklý, trval na odlíčení, nelíbila jsem se mu. Tak to zkouším postupně od světlejších odstínů přecházet k těm tmavším a zatím to vychází. :-)
 
Hana V.: Tchyně
Moje tchyně se při návštěvách u nás doma nepřezouvala, ať už bylo jakékoliv počasí. Vždy řekla, že se zastavila na skok, a přitom prošmejdila celý byt a já pak leštila a luxovala. Ovšem u ní se smělo jenom v ponožkách. Tak jsem jednou koupila sytě červené, vystřihla od paty k prstům díry, namalovala chodidla rtěnkou a začala se jí šoupavým pohybem promenádovat po světlém koberci. Pak jsem se uvelebila v křesle a očekávala nadcházející okamžiky. Vstoupila do místnosti, zalapala po dechu a začala vřískat. To nic, uklidňovala jsem ji, to asi ty nové ponožky pouští barvu, s tím, že to samo vymizí asi tak jako to bláto, které mně ona předevčírem zvenku nanosila. Rozloučila jsem se a popřála jí hezký večer. Při další návštěvě u nás přišla s novými pantofli, že si je u nás nechá, aby se měla vždy do čeho přezout. A že podobné, modernější mně a manželovi pořídila zase k ní. A od té doby nám to klape. A pak, že se tchyně se snachou nemusejí. :-)

Partnerem našeho tématu je Avon.
5a7991b1cf90eobrazek.jpg
 
Přečtete si také: