Máme tady příspěvek od další kreativní čtenářky, která si vyrábí šperky sama. Její nic je Netta 35 a my jí děkujeme

Nejkrásnější šperk nosila moje maminka. Byl to rubín zasazený do zlata, taková mašlička. Zlato bylo protkávané stříbrnými nitkami a maminka mi slibovala, že jednou, až vyrostu, ten šperk bude můj. Není- maminka umřela a šperk se ztratil. Z uzavřené skříňky.

No, je to již dávno, ale nikdy jsem nic podobného neviděla. Já mám ráda šperky, ale nemusí být přímo od klenotníka. Jako vodnářku, mě potěší měděný drátek, z kterého si mohu vytvořit svůj šperk-dílko tak složité, že na první pohled není jasné, co to je. Občas na drátek navleču korálky, nebo vsadím kamínek. Také si dělám šperky z piritu, apod. Kreace - ala Vodnářka.

Hezký den přeji. Netta 35

Kidně jste se mohla pochlubit nějakou fotografií vašich šperků.

Přispějte nám také k dnešnímu tématu Můj oblíbený šperk, milé ženy-in. Jistě máte doma nějaký šperk, který je vašemu srdci blízký. Nemusí to být vzácný klenot, i "obyčejná" bižuterie může mít pro vás velkou cenu. Důležité je, kdo vám ji daroval a při jaké příležitosti. Budeme rádi, když nám o svém milovaném šperku napíšete. Dnešní téma ještě zdaleka nekončí a my se stále těšíme na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

Reklama