bryleTaké jste maniak na sluneční brýle jako já? Mám jich několik. Jedny mám v autě a minimálně jedny nosím stále  v kabelce. Co kdyby náhodou vysvitlo slunce? Ale nejen to. Skrývám za ně nevyspalé oči, rozpaky, skrývám za ně sebe, když chci být uprostřed davu sama. Nasadím si je, když chci být za vampa. Teď si dělám trochu legraci, ale je pravda, že správně zvolený tvar slunečních brýlí z vás udělá záhadnou a zvědavých pohledů hodnou ženu.

Stále frčí velké brýle zvané mouchy, ale hlavně odstínované. Čím větší, tím lepší. Mají vlastně dvojí účinek. Chrání nejen oči, ale i značnou část pleti obličeje před škodlivým slunečním zářením.

Tak, milé ženy-in, jděte do toho!

Kde nakupuji já? Tedy ne že by to bylo směrodatné, mohu vám dát tip.

Brýle za lákavé ceny ve stáncích si po několika špatných zkušenostech raději nechávám ujít. Jsou sice za pár šupů, ale jejich kvalita je přímo úměrná ceně. Za pár dní se poškrábou, pak se odporoučí šroubky, až se rozpadnou úplně. O věrohodnosti slunečních filtrů by se dalo také směle pochybovat.

Nejlepší by bylo nakupovat kvalitní brýle v optice… Ale ta cena! Při mé spotřebě bych nemusela vydělávat na nic jiného. Takové jsme si pořídila jen jedny a chráním je jak oko v hlavě.

bryle

Pokud nechcete investovat příliš peněz, nebo jste chorobný „ztráceč“, můžete udělat kompromis a porozhlédnout se po slunečních brýlích v obchodech s konfekcí nebo buticích.

Za rozumnou cenu se tam dají pořídit kousky poměrně kvalitní a módní, protože spolehlivě kopírují nejnovější trendy. Tak lovu zdar, a ať nám slunce svítí, abychom měly důvod s novými okulárky vyrazit do ulic.

Nosíte sluneční brýle? Kolikatery máte? Ztrácíte je často? Kde je nakupujete?

Reklama