Další soutěžící o nejzajímavější odpověď na téma Jak si navodit pocit štěstí je TTT. Je šťastná stále, protože si to zkrátka dokázala zařídit. Za odpověď děkujeme. Píše nám:

Já jsem, zcela upřímně, šťastná. Říkají mi to i známí a přátelé, že je to štěstí ze mě na první pohled vidět, že ze mě září. Není to takový ten krátkodobý pocit spokojenosti. U mě je to dlouhodobá záležitost. Netopím se v penězích, zdraví slouží, i když manžel je invalidní, platit složenky musím, tchyni jsem si také nevybrala a mráz mě po ránu zebe jako kohokoliv jiného. Je to v principu. Tak trochu jsem to nakousla, když jsem se přiznala k okolnostem vzniku mého nicku. Prostě když nechci, aby se mnou život cloumal jak s haluzí ve větru, tak se k němu musím postavit upřímně a čelem. A když mi něco vadí, udělat maximum pro to, abych to změnila. A když má mít život koule, tak ho za ně držet. Jeden příklad z nedávna za všechny. Byl den blbec hned od rána a dorazila mě naprosto neochotná, sprostá a arogantní pokladní. V tu chvíli na mě sedl všechen ten vztek na všechny tyhle lidi, které mimoděk potkáváme dnes a denně za kasami, přepážkami a pulty. Kteří za pět minut dokážou otrávit svým jednáním i vodu v přehradě, aniž byste jim cokoliv zlého udělali, snad jen to, že jste. Další prodavačka, která se mi ten den postavila do cesty, už holt měla smůlu. Podle toho, jak jí spadla brada, jsem byla to dopoledne první člověk, který jí s úsměvem poděkoval a popřál pěkný den. Když ochablou čelist umravnila, usmála se také a usmívala se ještě, když jsem se otočila a ona už obsluhovala někoho jiného. Prostě to mám jen takové, jaké si to udělám.

TTT

Milé čtenářky, jestli se chcete soutěže zúčastnit i vy, stále máte čas. Na vaše odpovědi nebo fotografie napjatě čeká celá redakce Ženy-in.

e-mail: redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama