Máte trochu zmatek v módních trendech a nevíte, co si vybrat? Třeba jaké se nosí délky a šířky nohavic? Poradíme vám. Určitě si každá najde to své

Pokud jste kalhotové, a já podle vašich ohlasů na „sukňové téma“ soudím, že jste, určitě uvítáte malou rekapitulaci kalhotových stylů.

Jaké kalhoty jsou teď vůbec in? Nosí se zvony, trubky, nebo planďáky?

Abych vás trochu uklidnila, mohu vám už v úvodu prozradit, že se nosí prakticky všechno. To jsem vám asi moc nepomohla, že? Podívejte se na obrázky a vyznejte se v kalhotové džungli.

Nosí se široká paleta kalhot a každá z vás si určitě vybere ty své, ale možná by nezaškodilo připomenout pár stylových pravidel

  • Pokud máte v oblibě úzké typy kalhot, které spíš objímají vaše nohy, noste k nim volnější svršky a naopak.
  • Planďáky zase vyniknou s vypasovanými topy, sáčky a košilemi.
  • I výška podpatku určí váš styl. Skinny se dají nosit jak k lodičkám na vysokém podpatku, ale mnohem stylovější budou s balerínami, mokasínami nebo kotníčkovými botami na nízkém podpatku.
  • U „planďáků“ to platí dvojnásob. Pokud zvolíte pánský střih kalhot, klidně si obujte podpatky, ale mnohem větší parádu uděláte, když je zkombinujete s pánskými polobotkami a opravdu ryze dámskou úžasně romantickou krajkovou košilí.
  • Ke kalhotám, které jsou krátké a délkou sahají pouze ke kotníkům, nechte vyniknout opravdu zajímavé boty, ať už barevně, nebo tvarově.

Foto: Top shop

Čtěte také:

Reklama