Co pro nás v tomto měsíci osud chystá? Astrolog Vít Kuntoš, který má s hvězdami blízky vztah, Vám toto nebeské poselství nyní na stránkách ženy in nabízí...

Březen přináší hned zkraje měsíce prozáření našich životů. Konstelace v sobě nesou příliv energie a tvůrčího nadšení. Díky tomu se hravě vypořádáme s povinnostmi, kterými se budeme muset prokousat. Budeme otevřenější druhým lidem a pustíme si je více k tělu. Zejména však ve vztazích může být zažehnuta jiskra a romantika se může skloubit se smyslností. Zkuste svého partnera překvapit, a rozproudit tak svůj vztah. Fantazii se meze nekladou.

obloha

www.radostnezpravy.cz - pozitivní zprávy, které obohatí život

V polovině měsíce se zvýší naše empatie a budeme schopni více naslouchat lidem kolem nás. Budeme se více zajímat o jejich problémy, a stejně tak ostatní nám v případě potřeby pomohou. Je to vhodná doba na důvěrné rozhovory na citlivá témata, jejichž řešení se obvykle spíše vyhýbáme. Zvyšuje se taktéž naše intuice, která bude nejvyšší v době konjunkce Merkura s Neptunem 18. 3. V tento den přechází i Venuše do Býka, takže celkově se může probudit i naše umělecké cítění. Závěrečná část měsíce přinese další dynamiku, a mnozí tak budou mít stále nabitý program.  

Březen bude úspěšný měsíc pro znamení: Beran, Ryby, Lev 

Náročný měsíc pro: Střelec, Kozoroh

Úplněk nastal: 5. 3. 2015 v 19:06 ve znamení Panny 
Novoluní nastane: 20. 3. 2015 v 10:36 ve znamení Ryb

Vít Kuntoš
autor knihy Astrologie pro samouky: praktická učebnice výkladu horoskopu

Reklama