Zima sice ještě úplně neskončila, ale je nejvyšší čas myslet na jaro a léto. Vystopovala jsem pro vás, jaké tipy šatů se letos budou nosit. Co kdybyste si chtěla náhodou nějaké koupit, tak ať víte, co vám v šatníku určitý čásek vydrží.
Šaty vůbec zažívají velký comeback.
Hlavně jednoduché košilové střihy s trenčkotovými prvky. Důraz se klade hlavně na pas, který na sebe  poutá pozornost pomocí širokých kožených pásků s výraznými sponami. Takové šaty můžete nosit samostatně, ale i s úzkými kalhotami, oblíbenými kapri nebo stále diskutovanými  legínami.

I když nové sezoně jednoznačně vévodí decentní bílá ve všech odstínech, návrháři do nových kolekcí přimíchali přece jenom trošku hřejivých a něžných pastelů. Koneckonců jako každé jaro, kdy po šedivé zimě tak rády pookřejeme v náruči barviček. Mezi favority jednoznačně patří avokádově zelená, citronově žlutá nebo exotická modrá.

Pokud přemýšlíte o šatech na letní párty či společenské události, nesáhnete rozhodně vedle, když si pořídíte letošní novinku, a to „malé bílé“. Jednoduché něžné šatky různých střihů i délek vévodily přehlídkám návrhářů jako byl Lagerfeld nebo Mendel.
Máte-li ráda originalitu, můžete se inspirovat extravagantními modely od Jacobse nebo retro hippie od Etra.Jedno ale musí mít přece jenom společné. Šaty letošní sezony jsou lehčí než nejjemnější letní vánek, náramně vzdušné, ale i nesmírně originální.
Tak co, milé ženy-in, co byste si z mojí šatové nabídky vybraly?

Praktické košilovky, něžné little white dress nebo ulítlé hippie?

Reklama