s1.jpg

Jaké šaty budou letos hitem?
Přehlídky kolekce jaro-léto 2022 jsou sice dávno za námi, ale až nyní, kdy je výprodej podzimně-zimních nabídek v plném proudu, můžeme sledovat, jak se v obchodech objevují první zvěstovatelé teplejších sezón. Mezi šatníky horlivě propagovanými na přehlídkových molech nechyběly ani krásné šaty. Již nyní je vidět, že tyto inspirace hojně využívají módní návrháři zodpovědní za přípravu kolekcí pro obchodní řetězce.

Při procházení kolekcí módních domů a oblíbených značek máme jen jedno shrnutí - sezóna jaro-léto 2022 bude patřit šatům. Krátké i dlouhé, jednotné i vzorované, dekorativní i minimalistické – tak rozmanité jsou jejich návrhy. Díky tomu si každý najde to své. Existuje několik pravidel, která byste měli dodržovat, abyste vždy vypadali módně. Váš šatník by měl být vybaven nadčasovými outfity, na základě kterých budete skládat supermódní komplety. Vyberte si malé černé šaty s výstřihem a doplňte je velkým bílým náhrdelníkem a zavázanými sandály na vysokém podpatku. Ve výběru doplňků buďte umírněni, nevybavujte svůj styling shora dolů těmi nejmódnějšími letními hity.

Proč si zvolit model šatů v délce mini?
Mini délka je jedním z největších hitů pro jaro-léto 2022. Módní návrháři k ní přistoupili v mnoha ohledech. Mezi nimi je i ultrakrátká sukně, která byla nedávno hitem roku 2000. Podobné trendy můžeme vidět na příkladu šatů. I přesto, že jako v každém ročním období předváděli módní návrháři maxi, midi a mini kreace, největší šanci stát se hitem sezóny mají právě ty nejkratší. To podporují modely, které se objevily v kolekcích nejznámějších módních domů.

s2.jpg

Jaké šaty budou nejmódnější v sezóně jaro-léto 2022? Sázíme na ty s vykrojeným střihem. Modely odhalující záda nebo s originálním zdobením jsou jedním z nejzajímavějších trendů tohoto oděvu. Pro příští sezónu módní návrháři zdobí různé oděvy s výraznými výřezy. Nyní se zdá, že tento blockbuster nabral specifický směr a nejvíce se zaměřil na šaty. K šatům si vyberte i vhodnou obuv a velikost kabelky. Její barvu slaďte s barvou obuvi.

Co takhle šaty bez ramínek?
Výřezy jsou vidět na zádech, výstřihech a různých neviditelných místech. Podle návrhářů oblečení odhalíme nejen tento trend. Mezi oblíbené modely patří i šaty bez ramen. Módní návrháři ale tentokrát nezvolili typické španělské modely s volánem. Jednak se zaměřili na koktejlovou verzi, jednak na ležérní modely perfektní pro každodenní nošení. Vybrat si můžete také kombinaci sukně a dámské halenky na answear.cz.

Co se týče doplňků, můžete k těmto šatům zvolit kabelku, která má velikost Maxi velikost. Tuto sezónu bude slovo maxi znamenat opravdu velké. A to díky giga taškám, které navrhli Christian Dior, Max Mara nebo Tory Burch. Obrovské stylové tašky přesahující velikost XXL budou naší stylizaci stoprocentně dominovat, ale vejde se do nich úplně všechno. Dokážete si představit giga tašku, ve kterém máte nejen model vhodné peněženky https://answear.cz/k/ona/doplnky/penezenky, ale i boty, notebook, toaletní tašku, knihu, krabičku na oběd, šaty na převlečení, svetr, šikovnou lékárničku, kulmu a kilogram pomerančů?