Pokud se aktivně pohybujete – cvičíte, jezdíte na kole, běháte, chodíte do posilovny či na aerobik, jistě řešíte, jaké si vzít pod triko a kalhoty spodní prádlo. Velmi důležitá je dobrá podprsenka, která dobře sedí, neomezuje vás a přitom odvádí pot.Craft

Sportovní topy a podprsenky nejsou jen módním doplňkem.  Musí zajistit správnou míru opory ve všech směrech pohybu a v okolí ňader při každém sportu. Důležité je nastavení ramínek a materiál, ze kterého je podprsenka vyrobena – dbejte při výběru důraz také na pružnost a pevnost materiálu, stejně tak na prodyšnost a celkovou funkčnost. V neposlední řadě musí podprsenka dobře sedět, pocit při nošení je pro pohyb důležitý.

Testujeme sportovní podprsenky
Protože v redakci sportujeme, velmi rádi jsme se zapojily do testování spodního prádla a vyzkoušely 2 typy bezešvých podprsenek CRAFT SEAMLESS, které je možno použít jako spodní prádlo i svrchní top. Sportovní bezešvé podprsenky z dvojitého kompresního materiálu.

Vnitřní vrstva má přetvarování mezi prsy, což zabraňuje jejich tření a zvyšuje tak komfort při pohybu. V potících partiích je využito perforace pro zvýšení ventilace a ochlazování. Podprsenky jsou zakončeny do širší elastické gumy, která poskytuje potřebnou podporu.
Podprsenka Seamless má širší vyztužená ramínka se speciální strukturou zabraňující sklouzávání z ramen. Je vhodná pro intenzivní sportovní aktivity.
Podprsenka Seamless Low má úzká špagetová, nastavitelná ramínka, která se na zádech sbíhají do jednoho bodu. Tento typ podprsenky je vhodný pro menší poprsí a nižší intenzitu pohybu. Obě podprsenky jsou vhodné i jako svrchní top.

Craft

Materiál: 57% Polyamid, 33% Polyester Coolmax, 10% Elastan (370/321 g/m2 – uvnitř/vně)
Barvy: černá, růžová, modrá. Velikosti: S – L (obvod pod prsy 70 – 80 cm)

 Více se dozvíte zde: http://www.craft.cz/microsites/seamless/

Jak testování dopadlo? To se dozvíte v následujícím článku, který pojmeme jako recenzi.

Craft

Jakou používáte sportovní podprsenku vy?
Pokud sportujete, zajímá nás, jaké máte nároky na podprsenku, s jakou jste spokojená, co pro vás znamená označení dobrá podprsenka.

Craft

Reklama