Každá žena je jedinečná, s jinými vlasy, obličejem i postavou. A ne všechny z nás mají postavu jako modelky z obálek časopisů. Ale protože jsme odjakživa chytré a vynalézavé, známe způsoby, jak si postavu vylepšit, a řada firem nám v tom i vychází vstříc.

 

Odborníci poradí!

 

Značka Speedo nabízí kvalitní plavky pro všechny typy postav. Jako jediná na světě je zkouší přímo na opravdových ženách všech rozměrů a výšek - ne na krejčovských pannách.

 

Postava převráceného trojúhelníku se vyznačuje širšími rameny, než jsou boky. Abychom postavu opticky vyrovnaly, měly bychom si pořídit plavky, které přitahují pozornost svým spodním dílem. Na to stačí chlapecky střižený spodní díl, plavky se sukýnkou nebo pestrý vzor dolní části. Určitě si vybereme z řady Wellbeing značky Speedo, která nabízí plavky i pro tento typ postavy.

 

Trojúhelníková postava s boky širšími než jsou ramena potřebuje naopak přilákat pozornost k horní části těla. K tomu nám nejlépe pomohou pestré vzory, a proto je ideální zvolit plavky z řady Rio Summer značky Speedo.