Hodí se ke mně tato barva?
Barvy hrají velmi důležitou roli v tom, jak nás lidé vnímají. Barevnost, která ladí s naší osobností, ovlivňuje první dojem pozitivně, zatímco barvy, které „jdou proti nám“ vnímá okolí negativně. Poslouchejte svůj instinkt a vybírejte barvy, které vám sluší. Pokud si však nejste jistá a máte dojem, že něco „nehraje“, danou věc raději nekupujte. Tím spíš, jedná-li se o oblečení nebo doplňky v blízkosti tváře.
5a291816710e2obrazek.png

Lichotí aktuální trend mé postavě?
Pokud jste sledovaly naší Školu stylu, mohly jste se dozvědět spoustu zajímavostí o různých typech postav a oblečení, které jim lichotí nebo naopak ubližují. Svou postavu (s jejími přednostmi i „nedostatky“) určitě znáte, a víte, co vám sluší. A když naše proporce „neladí“ s aktuálními trendy? Nenechte se tím otrávit a nekupujte je za každou cenu. Mohlo by se stát, že zvýrazníte nedokonalosti své postavy, budete vypadat silnější a neforemnější. Spíš než na módní výstřelky se zaměřte na „Basic kousky“, které jsou nadčasové a má je v nabídce každá kolekce.

Je daná věc v souladu s mou osobností?
Přijde vám tato otázka složitá?  Sama sebe přece znáte nejlépe. Svůj vkus, temperament, životní styl. Proto si nenechte od prodavačky namluvit, jak báječně v tom či onom oblečení vypadáte, když si nejste zcela jistá. Kupujte jen v případě, že vám oblečení nebo doplněk padne na „první dobrou“ a cítíte se skvěle. Jen tak ho později využijete a nebude vám ležet ve skříni.

Mám nový kousek s čím kombinovat?
Sebekrásnější věc zůstane osamocena a nevyužita, když ji nedokážete skloubit se stávajícím šatníkem. O každém novém kousku oblečení nebo doplňku uvažujte v souvislostech a v duchu si je kombinujte s oblečením, které máte doma. Jedině tak vám přinese radost a ne pocit zklamání ze zbytečné investice.

Čím se řídíte při nákupu oblečení, milé Ženy-in?

Mohlo by se vám hodit:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama