Otázku směřuji na všechny z vás, které se rády líčí a oční stíny pro ně nejsou záležitostí, kterou používají jednou do roka. Máte rády spíše studené tóny a nebo vás baví ty teplejší. V blogerském světě i na youtube jsou v tuto chvíli největší senzací paletky plné teplých odstínů hnědé a červené v kombinaci se světlými třpytivými odstíny, jsou to barvy, které baví i vás?

Osobně jsem si teplé odstíny velice oblíbila už s první paletkou, která humbuk okolo červené a hnědé rozpoutala. Jedná se o paletku Anastasia Beverly Hills - Modern Renaissance (pouze objednávka ze zahraničí). Tahle paletka je nádherně kompaktní a dají se s ní tvořit jak jednoduché denní jemné líčení, tak si právě můžete hodně vyhrát i s červenohnědými odstíny. Třpytivé odstíny Vermer a Primavera pak použijete na střed víčka a celý look tím rozsvítíte.

anastasia

www.sephora.com

abh

Hned poté jsem sáhla i po levnější verzi, kterou zakoupíte i v ČR a tou je paletka Warm neutrals od NYX, která stojí 479 Kč. Tahle paletka je více hnědá a červená je tam spíš v podtónu, ale i tak s ní lze vytvořit podobné líčení jako s dražšími paletkami.

nyx

warm

www.nyxcosmetics.cz

Nemůžu nezmínit ani krásně kombinovatelnou Huda Beauty Rose Gold paletku, ve které také najdete teplé odstíny, jež se skvěle doplňují velice třpytivými pigmenty, které používám na střed víčka i s ostatními paletkami, když chci aby byly oči opravdu prozářené. Pigmenty v této paletce musíte nanášet prsty, protože štěteček je nedokáže pojmout. Osobně mi to nevadí, přijde mi, že se je díky tomu barva intenzivnější, ale je pravda, že vlnu kritiky si tato paletka právě díky tomu zažila.

huda

pigmenty

v

Pokud se vám nelíbila zatím ani jedna, pak vás možná zaujme ta poslední, která do Evropy zatím nedošla a první recenze přicházejí z USA - jde o novou paletku Naked od značky Urban Decay. Paletku laděnou do teplých tónů jednoduše nyní musí nabízet každá ikonická značka. Heat vypadá skvěle a má tu výhodu, že s prvními čtyřmi stíny vytvoříte klasické denní jemné líčení a na intenzitě a barvách přidáte s druhou částí paletky.

If you think #NakedHeat is hot online, wait until you see it in person. Pick up Naked Heat at your local @UltaBeauty. #UrbanDecay

Příspěvek sdílený Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics), Čec 9, 2017 v 3:40 PDT

A ještě pár ukázek s podrobným návodem z Youtube:

Reklama