kabe.jpg

Jakou kosmetiku by měla obsahovat naše kabelka?
V kabelce nenosíme pouze peněženku, mobil a klíče. Při našich pochůzkách je dobré myslet i na kvalitní kosmetiku, která nás během pár vteřin osvěží. Díky ní se budeme cítit opět jako znovuzrozené. Velké oblíbenosti se těší zejména dámské parfémy nebo toaletní vody, které si můžeme pořídit v praktické cestovní velikosti. Zaberou nám tak minimum místa a odvedou skvělou práci. Méně vonných esencí pak najdeme i v populární kolínské. Neméně důležitý je také kvalitní deodorant či antiperspirant. Obličej si pak můžeme osvěžit termální vodou ve spreji. Ta dokáže poskytnou okamžitou úlevu od horka a zarudnutí. Dále je dobré, když bude naše kabelka obsahovat i neutrální krém, kterým můžeme během dne hydratovat naše ruce a obličej. Pak tu máme kosmetiku, která je určená k líčení. Zde záleží zejména na tom, jak moc jste zvyklá se malovat. Pro každý případ nám však poslouží základní výbava, která by měla zahrnovat stíny, tužku na oči, pudr, rtěnku či lesk na rty a řasenku.  

Jakou vlasovou kosmetiku oceníme v naší kabelce?
Co se týče vlasové a kadeřnické kosmetiky, záleží vždy na tom, jak dlouhé vlasy máte. V každém případě se vám však bude hodit kvalitní hřebínek, kterým se můžete během pár sekund přečísnout. Dále se ženám osvědčilo mít v kabelce alespoň jeden pár sponek a gumičky. Jestli-že jste se ráno pachtila s náročným účesem, bude dobré přibalit si do vaší kabelky i lak na vlasy.

Jaké další nezbytnosti se vám budou v kabelce hodit?
Do kabelky přidejte i malé zrcátko, které vám poslouží zejména při úpravě vašeho účesu či líčení. Nezapomeňte i na papírové ubrousky, které mají univerzální využití. Zvláště v dnešní době pak oceníte také lahvičku s antibakteriálním gelem. A jeden tip na závěr. Do kabelky si nabalte i prášek proti bolesti hlavy či žaludečním potížím. Ty nás totiž často přepadnou v ten nejnevhodnější okamžik. Díky práškům tak nebudete trpět na pracovišti do konce pracovní doby.