naše čtenářka s nickem Slunečnice se na vás obrací s prosbou o radu. Když už máte puchýř na noze, která náplast je na něj nejlepší? Gelové rozhodně nedoporučuje.

Milé ženy-in, ráda bych se s vámi podělila o svůj zážitek. Mám trochu ostruhy, takže každé nové boty se nejprve „vyznamenají“pěknými puchýři na patách: Ne ž se boty trochu rozšlápnou, musím se s tím prostě smířit, takže náplasti nosím vždycky pohotovostně u sebe. Co kdyby.

Jednou jsem ale situaci podcenila a na náplasti jsem pozapomněla. Malér v podobě bolavých puchýřů byl na světě. Zašla jsem tedy do nejbližší lékárna a zeptala se na náplasti. Byly mi doporučené gelové. Kdo je nezná tak vězte, že jsou opravdu sofistikované. Jsou nejen průhledné, v různých velikostech, ale dokonce obsahují chladivý gel, který má poraněné místo zklidňovat a snad i léčit. Hezká krabička s náplastmi stále něco kolem stovky. To byly sice darda, ale příslib úlevy mě přesvědčil, abych na svých nohách nešetřila. Hned v lékárně jsem si polepila paty a vyšla do ulic. Nebudete mi věřit, ale doslova po pár metrech, nedošla jsem ani na konec ulice, se náplasti odlepily a už nechtěly držet dál.

Nalepila jsem další, ale takřka se stejným výsledkem. Stovka byla pryč během půl hodiny a nohy bolely dál. Zašla jsem tedy do nejbližší drogerie, koupila tu nejobyčejnější stříhací náplast a byl klid.

Takže gelovky už nikdy.

Máte s nimi lepší zkušenosti?

Vaše Slunečnice

Milá Slunečnice, já myslím, některé zlepšovací návrhy jsou spíš těmi zhoršovacími.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama