obrazek.png

Nalaďte se na podzimní vlnu
Podzim je zkrátka barevným obdobím, kdy příroda přechází do oranžových a žlutých odstínů a teploty se postupně snižují. Je to proto také doba, kdy můžeme obměnit náš šatník a připravit ho na pohodlné, teplé a stylové outfity. Ideálně pak v barvách podzimu. Bezesporu nejeden z nás miluje podzim právě pro spadané listí, dýňové šílenství i možnosti, které zrovna nabízí naše šatníky. Podzimní móda nám totiž dává za cíl experimentovat s vrstvením, bohatými texturami i zajímavými a výraznými doplňky.

Nebojte se vrstev
Podzimní období často nabízí nepředvídatelné počasí, a proto je vrstvení ideálním řešením. Zná to snad každý z nás  – ráno vyrážíme s oblečenou bundou, odpoledne ji neseme v rukou. Ideální tak je osvojit si jednoduchý trik –  sportovní mikinu, teplý rolák nebo svetr jednoduše zkombinujte s tolik populární džískou nebo neméně oblíbenou košilovou bundou. Tyto kousky poskytnou nejen teplo, dodají totiž outfitu také styl a pohodový nádech. Nezapomeňte si pohrát i s různými délkami a vzory vrstev. Nevíte kde stylové kousky shánět? Mrkněte do obchodu House, která dámská košilová bunda House nebo džínová bunda House Brand bude tou pravou pro vás.

64d1fd7e7e31dobrazek.png

Podzimní barvy? Radost nosit!
Zdá se vám podzim ponurým obdobím? A nepatří ani trochu mezi vaše oblíbené? Změňte to pomocí barev. Využijte bohaté palety podzimních odstínů, jakými jsou tmavě zelená, kaštanová, okrová, oranžová nebo žlutá. Tyto barvy dokáží vtisknout vašemu outfitu absolutně podzimní nádech. Zkombinujte takto barevné šály, čepice nebo kabáty s jednobarevnými kalhotami či svetrem a uvidíte, že výsledek bude stát opravdu za to!

Doplňky to řeknou za vás
Podzimní móda není jen o oblečení, ale také o doplňcích, které mohou zásadně ovlivnit celý outfit. Zkuste sáhnout po výrazné šále, kabelce s třásněmi, která je jedním ze znaků indiánského léta nebo zvolte boty zdobené metalickými prvky. Zkrátka se toho vůbec nebojte! Povolte uzdu fantazii – podzim si to žádá více než jakékoliv jiné období. 

Reklama