Pompo rozdává dárky za více než 10 milionů korun!

Stačí nakoupit v prodejnách Pompo nebo na e-shopu za alespoň 1799 Kč a můžete si k nákupu  vybrat dárek pod Vánočním stromečkem Pompo.

Při nákupu nad 2999 Kč vybíráte dvě hračky a nad 4499 Kč dokonce tři.  

 

5bd06760969b7obrazek.jpg
Pod Pompo Vánočním stromečkem můžete najít přes 40 druhů hraček pro kluky, holky i batolata. A nebudou to ledajaké hračky. Co byste řekli tomu, kdybyste si s nakoupenými dárky domů odnesli dětskou elektronickou kytaru Máša a medvěd, sadu autíček Cars 3, Coco postavičky nebo fotbalistu F.C. Elite Europe?
5bd0679be2e24obrazek.jpgAkce má být překvapením až do konce, proto se dárky na jednotlivých prodejnách liší. A že dáte raději přednost nákupům na internetu? I to je správně. Akce platí také na e-shopu, kde je nabídka hraček zdarma zase úplně jiná.  

S nákupem dlouho neotálejte, akce trvá jen do 30. listopadu! A kdo dřív přijde…znáte to.

Tipy z Vánočního katalogu
A jaké dárky letos u dětí pofrčí? Vybrali jsme několik tipů z Vánočního katalogu Pompo, který si můžete zdarma vyzvednout na všech prodejnách. V katalogu najdete akční ceny, VIP ceny pro členy Věrnostního programu Pompo a spoustu inspirace.

Pro holčičky a slečny

Panenka jako živá
Pamatujete si na svoji první panenku? Jak se jmenovala? Byla to holka nebo kluk? A co všechno uměla? Dnešní panenky toho zvládají opravdu hodně.
Jíst, pít, plakat a ronit slzy, ale i kakat a čůrat. Pro tyto účely se k panenkám dodává i potřebné vybavení, lahvičky, lžičky, rozpustné prášky, pleny a nočníky.

Starší sestřička nebo Starší bratříček Baby born®
Podle toho, jestli si vaše malá maminka přeje kluka nebo holčičku. Starší sestřička Baby born® má krásné dlouhé vlásky, které se dají skvěle česat. Naproti tomu starší bratříček Baby born® o česání moc nestojí. Vlásky má krátké a často rozcuchané. Ale hřeben dostal do výbavy také.  A k tomu parádní oblečení, lahvičku a dva náramky.
Obě panenky umí spoustu věcí. Pít vodu z lahvičky, ronit slzy, ohýbat ruce i nohy a mohou se koupat.
Za akční cenu seženete v Pompo
5bd067f346ac0obrazek.jpg

K miminku ještě pořádný kočárek
Připravte se na jarní procházky. Málo co motivuje malé slečny k procházkám s maminkou tak, jako parádní kočárek, do kterého mohou uložit svoji oblíbenou panenku. A když z kočárku jednoduše sestavíte ještě sedačku, lehátko nebo sportovní kárku, ideální dárek je na světě. 
5bc731b31dfa0obrazek.jpg

Set Icoo 5v1

Kočárek 3v1, sedačka a lehátko
Kombinovaný kočárek  v sympatickém designu s růžovými puntíky funguje v pěti různých podobách. Má polohovatelnou rukojeť, stříšku i košík na drobnosti. Vejdou se do něho panenky do velikosti 43 cm. S kočárkem potěšíte holčičky od tří let.
Za akční cenu seženete v Pompo

Inspirujte se na videu

Velký vánoční hit

Hatchimals Surprise
Dvojčata kočičky a žirafky – poprvé se z jednoho vajíčka mohou vylíhnout dvě zvířátka!
Hračka, která spojuje tajemství, očekávání, překvapení a velkou dávku něžnosti. Ale také zodpovědnosti. Jako když se narodí miminko. Dítě se o své vajíčko a zvířátko, které se z něho vylíhne, musí hezky starat. Zvířátko komunikuje, vydává roztomilé zvuky a podle barvy, jakou mu svítí očička poznáte, co potřebuje. Je zvědavé? Smutné? Ospalé? Potřebuje odříhnout? Podle pokynů zjistíte, co máte udělat. Pohladit, poklepat, zatleskat, položit otázku a tak různě. Dvojčata reagují i na sebe, tančí, zpívají, hrají různé hry – třeba na čtení myšlenek. A postupně rostou. Z miminka je batole a nakonec dítě. V každé fázi umí něco jiného. A pořád překvapují. Hračka je určená dětem od pěti let.
Za akční cenu seženete v Pompo  

5bc731db44123obrazek.jpg

Make It Real
Nepostradatelná výbava pro malé i velké slečny. „Hej, tak jaký bude tvůj den?“ Make It Real – buď šťastná a krásná!“ Super kosmetické kolekce splňují vše, co mají holky rády. Tetování, co má styl, rtěnka, která mění barvu i barevné křídy na vlasy, které vykouzlí nový účes během chvilky. Samozřejmě nechybí nehtové studio s úžasnými laky a zdobením a top kosmetický set Mořská panna.5bc73243209beobrazek.jpg

Make It Real jsou ale také kreativní sady, ze kterých si malé parádnice mohou vyrábět krásné šperky z bavlnek, korálků a dalších stylových komponentů nebo třeba úžasnou deku s jednorožcem.
Make It Real splňuje vše, co mají holky rády. Třpytky, barvičky, zdobení, nápaditost i stylové balení.
Výrobky Make It Real jsou šité na míru dívkám od osmi let a pohybují se v cenovém rozpětí od 129 Kč do 550 Kč.
Nyní za akční cenu ve Vánočním katalogu Pompo
132502-1.jpg

Než se z chlapečka stane chlap

Pracovní stůl Bosch
Skvělá věcička, než se z chlapečka stane chlap a bude mít své opravdové nářadí. Pilka, svěrák, sada klíčů, šroubováky a hlavně pořádný ponk. A malý kutil je na světě. A vydrží si hrát dlouho a dlouho.
Při tom postupně zjišťuje, k čemu jaké nářadí slouží a nenásilně zapojuje do hry tatínka, dědečky, strýčky, straší bráchy a další chlapy z rodiny. A to samozřejmě my ženy chceme. Protože, kdo si hraje, nezlobí a navíc se může spoustu věcí naučit! Pracovní stůl Bosch je ideální pro kluky od tří let.
Za akční cenu seženete v Pompo
5bc7325a07a51obrazek.jpg

Pro děti, které milují puzzle

Lámejte si hlavičku, relaxujte a poznávejte světové monumenty
5bc732743965dobrazek.jpg

3D Puzzle
S puzzlíky se děti setkávají už od malička. Jak rostou, skládají stále složitější motivy, počet dílků v obrázku se zvětšuje a vrcholem puzzlové zdatnosti jsou 3D modely.
K těm se děti dostávají obvykle kolem desátého roku a mají tu výhodu, že kromě zábavy během samotného skládání, děti získají efektní model, kterým si mohou vyzdobit pokojíčky.
3D modely z fascinující Noční edice Ravensburger dokonce svítí a mění barvy.
5bc73426036afobrazek.jpg

Sada obsahuje ohebné, sklopné a hladce zapadající dílky, které jsou označené čísly. Modely se skládají buď podle těchto čísel, nebo podle předlohy. Záleží, co vašemu kreativci vyhovuje.
Skládání puzzlí podporuje představivost, prostorovou orientaci, učí trpělivosti, ale i týmové spolupráci, pokud se vás na tvoření podílí víc.

3D puzzle pořídíte od 129 Kč, noční edici nyní za akční cenu od 799 Kč ve Vánočním katalogu Pompo.  

Pro budoucí IT specialisty a vyznavače robotů

Robot Botley
5bc732d83d27eobrazek.jpg

Robůtek je skvělý pro děti od pěti let. Rozvíjí logické myšlení, paměť i fantazii.
Sada obsahuje programovatelného robota Botleyho, dálkové ovládání, odnímatelné paže robota, 40 programovacích karet, 6 oboustranných desek, 27 dílů pro stavbu překážek a návod k použití.
Za akční cenu seženete v Pompo

 

A spousta dalších hraček pro kluky, holky i miminka, rodinné i party hry, skládačky a stavebnice, interaktivní a vzdělávací hračky, panenky, auta i plyšáky, super i VIP ceny najdete ve zcela novém Vánočním katalogu Pompo 2018.

Nakupujte pohodlně na www.pompo.cz

Katalog on-line5bd068836d1b4obrazek.jpg