Sluneční brýle jsou atraktivním módním doplňkem, který nejenom oživí váš outfit, podtrhne vaši osobnost, ale především ochrání váš zrak. Léto je obdobím, kdy bez slunečních brýlí být prostě nemůžete.

1

Jaké jsou letošní trendy?

Letošní móda ve slunečních brýlích je rozmanitá nabídka tvarů a stylů, ze které si vybere úplně každý. Barvy, retrostyl, kulaté obroučky, prostě zábava, žádná nuda.

yx

Jaké by měly být vaše brýle?Rozhodně barevné, jak obroučky, tak klidně i skla. Podívejte se kolem sebe a nechte svět rozzářit  žlutými tóny nebo růžovými. Odvažte se, nebudete toho litovat. Letos se nosí barevnější brýle, a to nejenom na party! Neupínejte se pouze k černé barvě. Neotřele a zároveň elegantně totiž působí třeba i jantarově modré rámy nebo rámy s květinovými vzory či s motivy dřeva.

x

Najdete si brýle, které vám sednou při jakékoliv příležitosti: ať už jedete k moři, jdete se jen tak projí do města nebo plánujete výlet na kole či inlinech.

Hlavní kritéria pro výběr slunečních brýlí:

1.    Účel - při jaké příležitosti budeme brýle nosit – sport, dovolená u moře, módní doplněk k oblečení atd.

2.    Tvar obličeje – brýle by měly vyzdvihnout naše přednosti a naopak potlačit tu část obličeje, na kterou nechceme upozorňovat. Nesmí nás nikde tlačit, sedět na lícních kostech apod.

3.      Funkční vlastnosti – samozřejmostí je ochrana proti UV záření. Benefitem, který zpříjemňuje vidění, jsou například polarizační a samozatmavovací  čočky, zrcadla a anti-reflexní vrsty atd. Důležitý je také materiál, z kterého jsou čočky a rám vyrobeny. Rám vybraných modelů je vyroben z ultralehkého a pružného materiál TR90. Tyto brýle se nosí sami, na nose je ani neucítíte. Zvláště v dětské kolekci objevíte SOFT TOUCH materiál – sametově měkký a velmi ohebný, který se i stěží poškrábe. Pro děti jako dělaný.

d

Vybrané novinky 2016

Kompletní nabídku slunečních brýlí značky Relax najdete na www.relaxworld.cz

Dámské

b

Relax Antipoda R0301E      

Elegantní, decentní brýle se zajímavou barevnou aplikací na obroučkách. Kouřově zabarvené čočky chrání Váš zrak před ostrým sluncem a přitom umožňují ostré a čisté vidění.

Doporučená MOC: 799 Kč.

 

b

Relax Carmen R0265D

Tyto velice elegantní brýle v černo-béžové kombinaci ocení zejména náročné dámy, které si chtějí koupit brýle na více sezón. Gradientní vínovo-šedá polarizační čočka odráží odlesky lesklých ploch a způsobuje ničím nerušené ostré vidění.

Doporučená MOC: 899 Kč          

 

v

Relax Jawa R0280I                                                                   

Tento model brýlí navozuje dojem francouzské elegance a šarmu. Květinový vzor je hitem letošní sezóny. Tyto brýle sluší zejména menším a romantickým obličejům.

Doporučená cena MOC: 499 Kč.        

 
Česká značka Relax letos slaví 20 let svého působení na trhu! Narozeninová nálada se promítla i do složení letošní kolekce slunečních brýlí. Všechny brýle značky Relax bezpečně chrání proti UV záření.
Reklama