Základem každého líčení je barevně sjednocená pleť. Na tom se shodneme asi všechny. No jo, ale jak toho docílit, aby byla stejnoměrná, hladká, prostě bez jediné chybičky? Pudrem? Make-upem? A jakým? Transparentním, krycím, rozjasňovacím, minerálním?

Co kdybychom nahlédly do kuchyně slavných hvězd a něco se přiučily. Být krásné přece patří k jejich dennímu chlebu. Pojďte ohodnotit jejich krášlicí triky, které na sebe prozradily. Je otázkou, zda jim můžeme věřit, že jim k dokonalosti stačí jen korektor nebo tónovací pudr.

Která podle vás mluví pravdu a která tak trochu mlží?

Beyoncé

Ač existují make-upy pro ženy tmavé pleti, Beyoncé ho určitě nepotřebuje. Používá jenom tmavší tónovací pudr, který nanáší k hranici vlasů a na špičku brady, aby opticky zúžila obličej.

bb

Eva Longoriová

Krasavice ze seriálu Zoufalé manželky může být na svou lehce snědou, vyhlazenou tvářičku právem hrdá. To jí ale nestačí a touží po porcelánovém nádechu, kterého dociluje lehkým fluidním make-upem.

long

Cameron Diazová

O této herečce je známé, že nemá příliš kvalitní pleť. Je přecitlivělá se sklonem k akné. Že by jí ke sjednocení a zakrytí nedostatků stačil jen minerální pudr?

camer

Mischa Bartonová

Jak se vám líbí její zářivá vypnutá pleť? Tohoto efektu dociluje rozjasňovačem, který nanáší na čelo, pod oči a na bradu.

mic

Marcia Crossová

Má i přes svůj věk (47) pěknou pleť. Ponechme stranou, zda toho docílila plastikami, nebo botoxem. V každém případě si prý vystačí s tónovacím sprejem.

mm

Jennifer Anistonová

Její pleť stále vypadá jako sluncem políbená. Aby ne, když jejím krášlicím trikem je make-up se zlatým leskem.

ani

Také máte nějaké tajné zkrášlovací triky? S jakým výše jmenovaným kosmetickým přípravkem máte zkušenosti? Používáte make-up, pudr, nebo vám stačí jen korektor? Kolik času denně věnujete líčení?

Reklama