Seznamte se s nejoblíbenějšími vůněmi letošního jara!

1. Boss Orange Celebration of Happiness

vuneLimitovaná edice 2010
BOSS Orange 'Celebration of Happiness' - oslava štěstí perfektně vystihuje propojení svůdnosti a kreativity ženy BOSS Orange, v jejímž srdci se snoubí charismatická osobnost se spontánností a radostí z čehokoliv, co právě podniká.
Na počest fenoménu BOSS Orange byla vytvořena limitovaná edice 'Celebration of Happiness', jejíž flakón i krabičku zdobí hravý květinový design, který se objevuje také v aktuální kolekci dámských modelů BOSS Orange pro jaro a léto 2010.

Prohlédněte si ZDE.

2. Versace Versus

vuneVERSUS JE ZMĚNA.
Nová vůně je zajímavým a originálním propojením zdánlivých kontrastů - přesně ve stylu značky Vesace. Romantická i průbojná, punková i melodická, silná i jemně ženská. Už od svého prvopočátku je linie Versus synonymem pro evoluci, styl a kteativitu. Barvou nové vůně je "pátá esence fialové" symbolující tajemství a svobodu. Svěží a všezahalující vůně míří k sebevědomé a svůdné ženě, která se nebojí žádné výzvy.

Prohlédněte si ZDE.

3. Escada Marine Groove

vuneOkouzlení, styl i luxus.
V Marine Groove nás opět čeká bohatá dávka ovocných tónů, které zajišťují vůním ESCADA trvalou popularitu. Tentokrát je řada na exotickém ovoci poskládaném do lákavě svůdné a přitom mimořádně osvěžující kompozice vyvolávající absolutní požitek.
Marine Groove je již v pořadí osmnáctou z celosvětově oblíbené linie letních vůní ESCADA. Stejně jako její předchůdkyně vypráví příběh, který by chtěl zažít snad každý. Mladí lidé se setkávají na nádherné párty na luxusní jachtě, kde se smyslnost a radost spojují s fantastickým zážitkem umocněným noční oblohou plnou hvězd. Všichni vědí, že nejlepší letní párty jsou ty na vlnách a na téhle navíc hraje skvělý DJ, který vybírá jen ty nej letní hity - na tuhle noc zkrátka nikdy nezapomenete!

Prohlédněte si ZDE.

4. Bulgari BLV Eau d'Eté

vuneLéto září svěžestí.
BLV Eau d'Eté staví na lehkých přírodních tónech, které kombinuje tak, aby dokonale harmonizovaly v neodolatelně svůdném výsledku připomínajícím dotek mořského vánku.
Oslnivé barvy léta jsou zachyceny v azurových odlescích flakonu BLV Eau d'Eté a v jiskřivém vyladění jeho uzávěru, který připomíná hravé odstíny mořských vln ozdobených na vrcholcích bílou pěnou.

Prohlédněte si ZDE.

5.Salvatore Ferragamo incanto bloom

vunePřirozená krása.
Incanto Bloom zrcadlí moderní a okouzlující osobnost mladé, sofistikované dívky či ženy, které není cizí touha po posledních trendech. Má ráda přirozenou krásu a je ideální představitelkou stylu a elegance.
Oslnivé okvětní lístky explodují v ohňostroji květinové vášně. Incanto Bloom je zářivou, vytříbenou a ikonickou vůní - přesně ve stylu nové Incanto Cult kolekce. Jeden z nejznámějších symbolů značky Ferragamo - mašle Vara - zde reprezentuje ženskost a ryzost Ferragamo stylu. Objevuje se na flakónu v podobě nového tvaru uzávěru jako nepřehlédnutelný grafický prvek, i na krabičce, kde funguje coby originální zavírání připomínající svou texturou skutečnou stuhu. V obou případech pak jasně vyjadřuje vše podstatné o nové Incanto Cult kolekci, kde dominují elegance, móda, sofistikovanost a glamour styl.

Prohlédněte si ZDE.

Reklama