Jak je tomu v případě dětské kosmetiky? Na co je dobré se při jejím výběru zaměřit a čemu se vyhnout? Inspirujte se v našem článku.

Návrat k přírodě
5ce3f6ac455c5obrazek.pngModerní doba přinesla do našich životů spoustu zlepšení, skvělých technologií a pozoruhodných objevů. Neustálý vývoj vědy a techniky má však bohužel vliv i na přírodu. Přírodní suroviny se tak stávají vzácnými, proto je nutné nahrazovat je chemií, což se následně negativně projevuje na našem zdraví. V Česku trpí každé šesté dítě atopickým ekzémem, který může být reakcí na chemické látky v hygienických potřebách, pracích prášcích a kosmetice. A právě všudypřítomnost umělých barviv a nejrůznějších náhražek je důvod, proč se stále častěji vracíme k poctivým přírodním ingrediencím. Nejen v potravinách, ale také v kosmetice jsou BIO produkty zpravidla vnímány jako luxus, za který je nutné si připlácet.

Moderní značka pro děti Onclé ovšem smýšlí zcela jinak. Vyvíjí jemné, šetrné a přitom účinné produkty vyrobené z přírodních složek, které jsou i přes nadstandardní kvalitu dostupné pro každou maminku s dětmi. Kompletní sortiment se nese ve znamení přírodních složek, které se objevují také v oblasti vlhčených ubrousků. Jako jedny z mála jsou vyrobené ze 100% bavlny bez obsahu chemických složek.

Kvalita a poctivé složení české kosmetiky
Jedním ze současných trendů je také návrat k poctivé české kosmetice, která vyniká svou vysokou kvalitou a pečlivě vybraným složením. Důvod, proč se k ní maminky znovu vrací, je jednoduchý. Každá z nás chceme dopřát našim nejmenším (a také sobě) to nejlepší. Ověřenou a důvěryhodnou kosmetiku, u které se snadno dopátráme složení a která nám viditelně dá najevo, co ve skutečnosti kupujeme. Dětská pokožka je přeci jen velmi jemná a citlivá, proto je důležité hledat u kosmetiky takové složení, které je šetrné a pokožku vašeho miminka nepodráždí. A právě z tohoto ohledu jsou ryze české suroviny tou nejlepší možnou variantou, protože je naše pokožka na ně jednoduše zvyklá. Právě tím můžeme podstatně snížit riziko výskytu alergií a nepříjemných kožních projevů, jako jsou ekzémy, vyrážky a zarudnutí pokožky.
5ce3f6d5ad7a6obrazek.png

Česká značka Onclé vytvořila jedinečnou řadu dětské kosmetiky, která je inspirovaná českými dětmi a jejich potřebami. Žádný z produktů neobsahuje alkohol ani jiné dráždivé látky. Celá značka se nese ve znamení čistě přírodních ingrediencí v BIO kvalitě, které podpoří dětskou pokožku v každém okamžiku a do posledního detailu.
 
Síla přírodních olejů
Není maminky, která by si nezamilovala jemnost a hodnotu přírodních olejů. Právě ony jsou v poslední době trendem, jehož úspěchy opravdu nelze přehlédnout. Přírodní oleje v sobě ukrývají řadu úctyhodných vlastností, které mají blahodárný vliv na pokožku našich nejmenších. Obsahují řadu cenných vitamínů, tuků a dalších látek, proto pokožku hloubkově vyživují, hydratují a díky efektivní péči podporují její přirozené zdraví i vzhled.

Věděli jste, že přírodní oleje už dávno neslouží jen k promazávání dětské pokožky, ale také k její očistě? Skvělým příkladem je unikátní čistící olej na zadeček od značky Onclé, který je díky svým vlastnostem jediný v České republice. Nejenže šetrně čistí zadeček miminka od veškerých nečistot, ale zároveň mu dopřává zklidnění už v rámci přebalování. Velmi oceníte jeho praktické balení ve spreji, proto je ideální také na cesty.

Česká značka Onclé čerpá ty nejlepší ingredience přímo z přírody a šetrně je zpracovává tak, aby dětem i jejich maminkám poskytla skutečnou hodnotu. Vzácný přírodní BIO šípkový olej obsažený v dětské kosmetice Onclé jemně ošetřuje citlivou pokožku dětí, pomáhá k její regeneraci a snižuje riziko podráždění. Přírodní SQUALAN vytváří na pokožce ochranný film, hydratuje ji a zároveň ji udržuje dostatečně vláčnou. Každá maminka chce svým dětem poskytnout tu nejlepší možnou péči. Síla přírodních olejů a jejich jedinečné účinky na dětskou pokožku jsou proto v péči o miminko sázkou na jistotu.

Více inspirace najdete na stránkách ZDE
 5ce3f6f1c0b72obrazek.png

Reklama