6332ddd89b5c0obrazek.png
Foto: Mooshuu from San Diego, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Letošní rok patří filmu Hokus Pokus 2

S novým a dlouho očekávaným druhým dílem filmu Hokus Pokus se bude celý letošní Halloween točit kolem něj. Pro domácí party vsaďte na typické dekorace z filmu nebo se rovnou převlíkněte za jednu z hlavních postav. Udělat ze sebe čarodějnici není nic složitého, stačí se držet líčení a účesů protagonistek a na své si přijde zrzka, blondýna i brunetka.

maxresdefault.jpg
Foto: Se svolením Disney

Roztomilost vystřídá strašidelnost

Letos je velkým trendem nahradit strašidelné kostýmy těmi roztomilými. Můžete jít za oblíbenou Disney princeznu a pořídit si perfektní kostým z půjčovny, nebo prohrábnout skříň a poskládat kousky tak, aby z vás byla třeba roztomilá víla. Ohledně líčení si stačí zapamatovat jedno – třpytky.

thumbnail-IMG-7057.jpg
Foto: Se svolením Bonami, banbinifashion.com, amara.com

Oblíbené NETFLIX seriály a outfitový minimalismus

Netflix se hemží kultovními „spooky“ seriály, stačí si jen vybrat. Milujete Stranger Things? Pak stačí koupit jednoduché tričko s touto tématikou, doplnit ho o kožené kalhoty a vysoké boty na platformě a minimalistický outfit je na světě. Temné líčení v podobě kouřových stínů je nutnost!

Inspiraci hledejte v historii i současnosti

Máte svou oblíbenou filmovou či historickou postavu? Halloween je ideální příležitostí se za ní obléknout. Ať už se jedná o postavu Emily ze seriálu Emily in Paris, jejíž šatník by chtěla nejedna mileniálka, nebo o egyptskou královnu Kleopatru, oplývající krásou i intelektem, jejich napodobňování si rozhodně užijete. Vybírejte silné a výrazné osobnosti a v davu budete nepřehlédnutelné.

6332073e0a860image.png
Zdroj: Se svolením Netflix

Zdroj: autorka článku

Reklama