A jaké jsou nejoblíbenější hříchy českých žen? Značka Magnum uskutečnila celosvětový průzkum a výsledky jsou skutečně zajímavé.

 

Jaké jsou naše nejoblíbenější hříchy?

Podle průzkumu, který se realizoval ve 20 zemích světa, vyplynulo, že nejoblíbenějším ženským hříchem jsou tajné noční návštěvy ledničky. Na druhém místě se umístila konzumace čokolády pod záminkou, že je pro nás zdravá. V České republice zvítězilo nenápadné rozepnutí horního knoflíčku u košile, když se objeví někdo, o kom si myslíme, že je přitažlivý. Na druhém místě se umístila návštěva internetových stránek pro dospělé a třetí místo obsadilo tajné mlsání čokolády.

 

 

 

Novinka Magnum Double Chocolate

 

Magnum Double Chocolate je nejnovější zmrzlinou námi tak oblíbené značky. Je to čokoládová zmrzlina v čokoládovém krému obalená vynikající mléčnou čokoládou. Zmrzlinu najdeme v luxusním obalu s pohodlným dřívkem Magnum a se značkou kvality M na obale. Je to prostě novinka, kvůli které zapomeneme na všechny ostatní oblíbené hříchy.

 

Zmrzlina Magnum

Lahodná zmrzlina Magnum je jeden z hříchů, kterému neodolá žádná smyslná žena. Krémová zmrzlina je zabalena do křehké čokolády vyrobené z nejkvalitnějších kakaových zrn a označena písmenem ´M´ symbolizujícím vysokou kvalitu. Málokdo ví, že již pravěcí Aztékové považovali čokoládu za pokrm bohů a pokaždé, když ochutnáte jednu z příchutí zmrzliny Magnum, si i Vy budete připadat jako bohyně.

Magnum nyní na trhu nabízí nejen novinku Magnum Double Chocolate, ale i Magnum Classic, Magnum Almond, Magnum White a další. Odhoďte zábrany a zahřešte si kdykoliv se vám zachce, vždyť například Magnum Classic má podobně kalorií jako pouhá půlka tabulky čokolády.

 

Více na www.algida-magnum.cz