Jaké jsou jednotlivé recenze na kávu Nespresso a na nový kávovar Lattissima One?
5b0d18a8c1be5obrazek.png

Kristina Vodičková, redakce www.zena-in.cz

Stala jsem se hlavním zásobovačem Nespresso kapslí v redakci, tudíž jsem ráda za každou další akci, kterou s nimi pořádáme, protože tak mohu ochutnat další kávy z jejich nabídky. Pravidelně do redakce nakupuji Vanilio (oblíbenec Marie), Dulsão do Brasil (milují všichni za jeho jemnost) a Ristretto pro našeho šéfredaktora Radka, který upřednostňuje chuťově výrazné a silné kafe. Osobně ráda kávy Nespresso střídám a občas využiju i verzi s mlékem, přičemž častěji se sójovým. Na akci jsme se seznámili s novým kávovarem, který zvládá právě i Latté Macchiato a Cappuccino a nedávno jsme o něm psali ZDE. Na akci jsem si vyzkoušela kombinaci karamelové kávy s kokosovým mlékem a po doslazení se jednalo o velmi příjemný dezertní nápoj.5b0d170a79a13obrazek.png

Klára W:

Mám oblíbené jemnější kávy, kupuji si Vivalto Lungo Decaffeinato, Bukeela ka Ethiopia a Volluto Decaffeinato, ráda zkouším sezónní limitky. Z akce jsem byla nadšená, na kávovaru Lattissima One se mi moc líbí jeho jednoduchost a zpracování mléka. Velmi mne zaujalo použití sojového mléka, myslela jsem, že ve spojení s klasickou kávou nebude úplně dobré. Kávovar je super, líbí se mi jako designový kousek, při výrobě kávy se osvědčil na výbornou. Vše snadné, káva dokonalá!
5b0d17c0c75f6obrazek.png

Klára K:

Nemám doma kávovar Nespresso, piju tuto kávu v práci. S kolegyněmi si kupujeme různé kapsle, někdy sáhneme i po bezkofeinových. Káva je pro nás relax, chvilka pro sebe, vychutnání okamžiku, potřeba vypnutí od pracovního stresu. Kávovar Lattissima One je super přístroj, hlavně se mi líbí jeho zpracování mléka.
Jana Sohlichová ( bloggerka Solnička v kuchyni):

S kávovary i kávovými kapslemi Nespresso jsem velmi spokojená. Pokud můžu, vybírám si kávy jemnější chuti, jako je Dulsão do Brasil, Cosi nebo Vivalto Lungo. Mám-li chuť na silnější šálek kávy, sáhnu po Envivo Lungo. Nepohrdnu však ani ochucenými kapslemi Caramelito, Vanilio nebo Ciocattino.
5b0d187befcf8obrazek.png

Kávy Nespresso jsou kvalitní, lahodné a jejich nabídka je tak široká, že si musí vybrat opravdu každý, podle své chuti.

Nový kávovar Lattisima One od Nespresso, který jsem měla možnost otestovat, je opravdu krásný, designový kousek. Velkou výhodou je, že dokáže připravit nejen klasickou černou kávu z kapsle dle vlastního výběru, ale i krémové cappuccino jedním stiskem. Milovníci kávových nápojů s našlehaným mlékem tuto funkci jistě ocení.

Děkuji ještě jednou, že jsem se mohla této akce zúčastnit. Bylo to velmi příjemné odpoledne.

Jana Hornová (bloggerka Jane’s moments):

Osobně piji nejradši černou kávu, ale jednou za čas si právě dopřeji cappuccino či latté macchiato. Moc mi chutnala kombinace s chilly. Co se týká druhů Nespresso kapslí, kupuji si domu pravidelně všechny druhy. Někdy mám chuť na Romu, někdy naopak na Arperggio i bez kofeinu. Kupuji si i limitky, baví mě příběhy kávy a celkově Nespresso je můj love brand.

Odkaz na článek naleznete ZDE.

Adriana Martinovičová

Bavilo mě povídání o kávě, zkoušení šlehání různých mlék a ukázka toho, jak které funguje, s jakou kávou. Protože kávovar Nespresso mám doma, mám už dlouhodobě oblíbené Arpeggio a Fortissio Lungo. Tentokrát jsem na akci ochutnala ještě Dharkan a ten mi taky moc zachutnal, takže jsem si hned koupila ještě spolu s dalšími kapslemi. Chutnala mi i limitka, ostatně jako každá limitka, kterou Nespresso uvede, vždy si alespoň jednu příchuť vyberu.

Přístroje hodnotím také velmi pozitivně, líbí se mi jejich jednoduché použití, minimalistický design a také chytrá nádobka na mléko. Barevné provedení je také moc hezké, určitě zapadne do každé kuchyně.
5b0d17eb0506cobrazek.png

Alena Kolaříková (bloggerka Bohyně kuchyně):

5b0d1820ed830obrazek.pngNové kávovary Nespresso jsou úžasné, hlavně se mi líbil ten bílý. Designově jsou velice povedené, hodí se podle mě do moderní i tradiční kuchyně. Nadchnulo mě to, že je kávovar tak chytrý, že spotřebuje všechno mléko, které dáte do nádobky. Přijde mi to velice praktické. Ovládání kávovaru je snadné, ale to je u všech typů kávovarů Nespresso.

Nejvíce mi chutnala káva Dulsão do Brasil s trochou našlehaného mléka. Kávovar Nespresso mám doma a tahle káva patří mezi mé nejoblíbenější. Celý event byl super, včetně připraveného občerstvení. Líbily se mi nové prostory Nespresso Boutique v OC Nový Smíchov, působí velice útulným dojmem. Sledovala jsem personál, jak se perfektně stará o zákazníky a jak mají skvělý systém obsluhy. O svou recenzi se podělím se svými čtenářkami na www.bohynekuchyne.cz i na webu www.pecenevarene.cz, pro který píšu.

Recenzi si můžete přečíst ZDE.

Nový kávovar Lattissima One má pouhé jedno tlačítko pro přípravu vaší oblíbené kávy či mléčné receptury. Jednoduše naplňte speciálně navrženou nádobku na mléko po správnou úroveň dle vámi zvolené receptury, zmáčkněte tlačítko a kávovar sám našlehá čerstvou mléčnou pěnu přímo do připraveného šálku a vy si jen vychutnáte lahodný nápoj!
Jelikož byl kávovar Lattissima One navržen tak, aby vždy připravil jeden nápoj, kávovar automaticky připraví mléčnou pěnu z celého obsahu nádržky na mléko, aby nedocházelo k jeho plýtvání. Čištění této nádobky je také velmi snadné, můžete ji umýt přímo v myčce nádobí. Je dostupný ve dvou barvách: Silky White a Mocha Brown.

Naše články:

Reklama