„Můžu odpřisáhnout, že s nimi nespím. Neříkám, že se to nikdy nestane, ale zatím jsem opravdu s žádným klientem nic neměla,“ dušuje se Iveta. Její práce je tedy vlastně velmi nevinná. Klientům, které jí domlouvá agentura, dělá doprovod na nejrůznější akce. Peníze dostane za to, že se hezky oblékne, nalíčí a celý večer je příjemná, usmívá se a konverzuje. Její práce by se dala v podstatě přirovnat k práci hostesky, ale je mnohem lépe placená.
5ce3d2c52b3fdobrazek.png

Dobře placená brigáda

„O penězích se nerada bavím, takže částku neřeknu, ale nemůžu si stěžovat. Brigádničila jsem i za kasou v supermarketu, a to se vážně nedá srovnat. Navíc se dostanu na skvělé akce, do luxusních restaurací a poznávám zajímavé lidi,“ popisuje Iveta.

Večerní směny Ivetě vyhovují, protože dny tráví ve škole a u učení. Připravuje se na kariéru právničky a čekají ji poslední dva roky školy. Do studia se snaží dávat maximální nasazení, protože se chce vyrovnat rodině právníků, ze které pochází. Všechny zkoušky dává na nejlepší známky, ale stojí ji to mnoho úsilí a hodiny strávené u učebnic.

Intelekt je důležitý

Práce luxusní společnice je pro ni fajn odreagováním, ale prý ji nemůže dělat každý. „Vzhled není všechno, i když je samozřejmě žádoucí, aby dívka dobře vypadala. Dalším předpokladem je určitá inteligence a všeobecný přehled. Muži s sebou do společnosti nechtějí brát dívky, které se jen přihlouple smějí, protože se smějí ostatní, ale jinak absolutně neví, o čem je řeč,“ uvádí Iveta. Samozřejmostí je pěkné oblečení, manikúra, pedikúra a další procedury, které ženy podstupují.

Sex? Zatím ne

Problémem je, že Iveta nikdy neví, na jakého klienta narazí. Zdaleka ne s každým stráví příjemný večer. „Někteří jsou super, zábavní a chovají se ke mně galantně. Někteří mi naopak dávají najevo, že si mou společnost platí, ani mi při vstupu nepodrží dveře a nedovezou mě domů. Zkrátka burani, kteří si myslí, že peníze je dělají neodolatelnými,“ líčí Iveta.

Iveta má zatím dohodu, že žádné sexuální služby klientům neposkytuje. Do budoucna to ale nevylučuje. „Když si budu moct dopředu vybrat, s kým to bude, tak bych do toho asi šla. Sex mám ráda a stálého partnera zatím nemám,“ uzavírá.

Přečtěte si také:

Reklama