62a3185a924b0image.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Vybrali jsme testerky – čtenářky, které mají doma kočky nebo kocourky a zaslali jim krmivo PURINA® PRO PLAN® a požádali je o jejich zhodnocení. Rádi se s vámi o zkušenost testerek podělíme.

Náš redakční test najdete v tomto článku: Krmivo pro kočky: V redakci jsme testovali krmivo PURINA® PRO PLAN® a velmi si ho pochvalujeme

vendy.jpg

Jak hodnotí krmivo naše čtenářky, majitelky koček? Přečtěte si další recenze:

Vivien
Přiznávám, že naše mainská mývalí kočka je velmi vybíravá a jen tak něco nepozře. Navíc má docela citlivý žaludek, a proto se snažím vybírat kvalitní krmivo pro ni určené. Krmivo PURINA® PRO PLAN® DELICATE Adult 1+ s OPTIDIGEST® a vysokým obsahem krůty  jí ale hned zachutnalo. Nevadí mi rozhodně vyšší investice do krmiva, ale naopak jsem šťastná, že mi ho sní a je po něm spokojená, což se u levnějších krmiv nestává. Za naši dlouhosrstou krasavici mohu Purinu jen doporučit.

Lada
Jsem moc ráda, že jsem mohla se svou kastrovanou kočičkou vyzkoušet nové krmivo PURINA® PRO PLAN® STERILISED Adult 1+ s OPTIRENAL® a králíkem.
Micina má trochu problémy po kastraci s váhou. S Purinou jsem moc spokojená, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin, ale málo tuků, a tak si pěkně udržuje správnou váhu. Nesmím pominout, že jí opravdu chutná. Krmivo je ve více příchutích, tak jí ho můžu střídat.
Děkuji

tygr.jpg

Hanka
Z granulí, které jsem dostala k testování pro své dvě kočky jsem nadšená já i obě mé malé tygřice. Mají rády ryby, a tak PURINA® PRO PLAN® ORIGINAL Adult 1+ s OPTISENSES® a vysokým obsahem lososa byla skvělá volba. Složení krmiva odpovídá tomu, co od něj očekávám a má navíc i bonusy, např. arginin, omega-3 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a antioxidanty, které podporují důležité smysly, vitamín C a E podporuje imunitu a křupavá struktura granulí chrání zuby před ukládáním plaku.
S krmivem PURINA® PRO PLAN® ORIGINAL Adult jsme to prostě vyhrály. Děkujeme.

Pavla
Testovala jsem PURINA® PRO PLAN® STERILISED Adult 1+ s OPTIRENAL® a králíkem
a toto krmivo musím pochválit. Náš pětiletý kastrovaný kocour, kterému říkáme Mlíko se po něm oblizoval. Je pro mě důležité, že je vhodné pro sterilizované kočky a dodává jejich tělu potřebné látky, aby dobře prospívaly.

ela.jpg

Děkujeme za reakce testerek, další recenze si můžete přečíst ve článku:

Více o testovaném krmivu najdete ZDE

Měli jsme možnost testovat tato krmiva:

Naše články: