Šílený profesor

Šílený profesor má za úkol jediné - a to rozšířit slovní zásobu u dětí i dospělých. Vyberte si až 500 různých témat a říkejte slova, která s ním souvisí. Úkolem je správně odpovědět a stisknout profesorovu hlavu. Tím předáte pomyslnou štafetu vašemu spoluhráči. Takto se střídají všichni, kteří jsou do hry zapojeni. Pokud vám dojdou nápady nebo odpovíte špatně, dostanete trestnou nulu. Hráč, který má nejméně trestných nul vyhrává.

Věk od 8 let
2 - 5  hráčů

Pravda nebo lež

Při hraní této hry budete potřebovat rychlost, dobrý odhad a také vědomosti. Stačí si určit barvu, za kterou chcete hrát a správně odpovědět na otázky, které vám bude pokládat hlasový průvodce. Prostě snadná, svižná a zábavná hra pro celou rodinu. Hra je navíc skladná, takže ji můžete snadno převážet a užít si tak legraci prakticky kdekoliv. Cílem této hry je nasbírat více bodů než soupeř. Pokud tedy na otázku odpovíte správně, získáte cenné body, pokud bude odpověď chybná, o body přijdete. V této hře je připraveno celkem 1000 otázek.

Věk od 8 let
2 - 5 hráčů

Znáš to?

Mátě dobré uši? Pak vás určitě osloví netradiční hra, kde budete muset hádat zvukové ukázky. Čeká na vás 400 audio otázek z české i světové kultury, hudby, filmu, známých osobností i světa zvířat. Pokud stihnete zmáčknout své tlačítko jako první, můžete zkusit odpovídat a získat body. Hra má dvě úrovně hraní. Jedna je určená pro hraní s dětmi a tomu jsou uzpůsobeny i ukázky. Najdete zde třeba ukázky hudebních nástrojů, kapající kohoutek nebo stepaře. Druhá úroveň zaujme všechny dospěláky, neboť budou muset určit z jakého českého filmu jsou zlidovělé hlášky a nebo poznat Beethovenovu hudbu. Procvičte si postřeh, rychlé myšlení, zjistěte spoustu nových informací a užijte si super zábavu!

Věk od 8 let
2 - 5 hráčů

Magic Jinn

Každý v dětství hrál s kamarády hru „myslím si zvíře“. A nyní přichází kouzelný Jinn, který dokáže uhodnout zvíře, na které si myslíte. Navíc umí hádat i povolání, oblečení, sporty nebo ovoce a zeleninu. Nevěříte? Není nic jednoduššího, než to vyzkoušet na vlastní kůži. Stačí mu stisknout nos a vybrat dané téma. Na začátku hry si dítě pomyslí na konkrétní objekt. Jinn se otázkami, na které dítě odpovídá pouze ano, ne nebo nevím, dopátrá až k věci, na které si myslelo.

Věk od 5 let
1 hráč

Gimme five!

Gimme five! je skvělá hra pro celou rodinu. Stačí jen umístit ruku a balíček karet doprostřed stolu před hráče a zábava může začít. Přečtěte kartu a plácněte ruku, která v tom okamžiku začne jezdit po stole a rozptyluje všechny hráče. Kdo bude nejrychlejší a bude znát odpověď 5 věcí nebo předmětů na dané téma. Hráč, který první chytil ruku, má na odpověď pouhých 10 sekund. Vyhrává ten, kdo získal nejvíce karet.

Věk od 6 let
2 – 10 hráčů

Tak co, už víte která hra zaujme vaše děti? Hry jsou skvělým dárkem, kterým potěšíte i své přátele a kamarády. Tyto zábavné hry budou jistě originálním dárkem pro malé i velké!

Více na POMPO.CZ
 

Reklama