Džíny jsou v našem šatníku evergreenem. Kolik střihů, barev a materiálů už jsme vystřídaly, snad ani nespočítáme. Ale navzdory módním trendům se stejně rády vracíme k těm, které naší postavě lichotí nejvíce. Naštěstí máme z čeho vybírat. Představujeme vám tři nejžhavější trendy nové sezony.

jaké džíny?

Skinny

Skinny

Jsou stále nejvíc in.  Ale ne každá z nás si může dovolit obtažené „roury“, které prozradí každý nedostatek postavy. Tyto džíny sluší jen dlouhonohým a velice štíhlým ženám. Nebo těm, které jsou spokojené se svou postavou a nevadí jim úměra: čím užší nohavice, tím větší zadek. Koneckonců, s vysokými podpatky vypadají i na plnějších postavách docela sexy. Podmínkou jsou alespoň štíhlé kotníky.

Flares

Flares

Jsou vám nějak povědomé? Je vidět, že zvony se stále vracejí. Tento střih džínů si bere inspiraci ze sedmdesátých let. Vyšší pas a rozšířené nohavice dokážou rafinovaně vyvážit proporce. Budou slušet ženám se širšími boky a stehny.

Bootcut

Bootcut

Jsou kompromisem mezi Skinny a Flares, chcete-li zlatou střední cestou. Mají klasický střih a vyrovnávají drobné nedostatky postavy.

Foto:F&F

Reklama