Doplňky hrají důležitou roli i na podzim. Možná právě v tomto období se na nich můžeme „vyřádit“ nejvíc. Pomocí doplňků se můžeme proměňovat jako chameleón. Na jejich barevnosti, kvalitě, designu, ale i sladěnosti nebo kontrastu se základním oblečením záleží, jak budete působit na svoje okolí. Jestli jako elegantní dáma, ležérní děvče nebo bezstarostná pohodářka.

Ale ať chceme působit jakkoliv, vybíráme si je nejen pro parádu, ale i pro zahřátí. Hodláte si pořídit něco nového a zajímá vás, co poletí?

Klobouky

fashion

slaví opět velký návrat. Zvláště ty, které vypadají jako vypůjčené z pánského šatníku. Inspirujte se přehlídkou Burrbery, narazte hučku hluboko do čela, ohrňte krempu dolů a budete šik, záhadná a děsně sexy. A navíc vám nenafouká do uší.

(Tak na tento doplněk si už brousím zuby a určitě si ho nenechám ujít.)

Kožešiny

fashion

Jestli je vám proti srsti nosit pravou kožešinu, pořiďte si rovnou umělou. Kvalitní imitace vypadají takřka k nerozeznání od přírodní srsti a nehřejí o nic méně. Kožešina je letos dalším doplňkem, který je takřka nepostradatelný. Ať už v podobě límců, manžet nebo lemů, vždycky zjemní a dodá oblečení luxusní charakter.

(Jednou jsem dostala límec z tmavého norka, a kdybyste viděli, jakou parádu dokázal udělat s obyčejným svetrem…)

Chomouty

fashion

Šálu má každý, ale letos poletí chomouty ze strukturované pleteniny. Zatím jsem nic podobného v našich obchodech neviděla (i když nová kolekce H&M už je slibuje), ale vy můžete předběhnout dobu a vyrobit si ho sama. Jak? To je přece snadné: Sešijte širokou šálu nebo se chopte jehlic a za pár večerů může být hotov.

(Mně osobně se chomout zdá praktičtější. Přehodíte ho přes hlavu a jdete. Odpadá složité motání a hlídání neposedných konců, které nechtějí držet na místě.)

hm

Z podzimní kolekce H&M

 

Co vy na to? Jak se vám líbí „nové“ doplňky? Pořídíte si některý, nebo ho už nosíte?

Reklama