Již třetím rokem Ski areál Monínec poskytuje své prostory pro soustředění finalistek MISS Prima křivky. První soustředění tohoto ročníku se konalo 17.6. - 19.6. a největší prostor dostalo natáčení medailonků, kterými se budou soutěžící prezentovat na Youtube, Facebokových stránkách a webových stránkách www.primakrivky.cz, ale také na portálech partnerů. Organizátoři poprvé využili k natáčení i moníneckou lanovku, aby si finalistky mohly vyzkoušet jaké to je být na vrcholu. Kvůli strachu z výšek to ovšem některé finalistky nesly dost nelibě.

finalistky

„Měla jsem opravdu panickou hrůzu sednout na lanovku, adrenalin pracoval na plné obrátky, jakmile jsem se odlepila nohama od země, vše ze mě spadlo a bylo to úžasné a naprosto jsem si užívala vyhlídku. Nakonec jsem jela i zpět dolů! Děkuji za podporu týmu i děvčatům“, shrnula své dojmy z natáčení na lanovce v Monínci finalistka Sára Daniová.

listky

Uplynulý víkend 17.6. - 19.6. byl pro finalistky MISS Prima křivky 2016 příležitostí, aby se poprvé poznaly všechny. První soustředění bylo zaměřeno hlavně na natáčení medailonků, jehož se jako režisér a kameraman ujal Michal Krause. Svěží a mladistvé oblečení, ve kterém se soutěžící dívky v medailoncích představují, poskytla zavedená německá módní značka s 20 letou historií - Ulla Popken, která má své pobočky po celé Evropě a samozřejmě i v České republice. I  plus size modelkám či misskám sluší její džíny a trička!

finalistky k

Přípravné rozhovory finalistek s Radkem Johnem se opět neobešly bez emocí a slz. Nicméně, jak svět showbusinessu, tak modelingu, který do něj spadá, je tvrdý a dámy na něj musí být náležitě připraveny.

„Mé pocity z rozhovoru s panem Radkem Johnem jsou rozporuplné. Jsem upovídaný, ale i velice citlivý člověk a při posazení do křesla na mne jak se lidově říká padla depka. Pan Radek John si připravil otázky, které pro mne nebyly vůbec lehké, což se projevilo i v rozhovoru, a klidně se veřejně přiznám, že zrovna mne slza ukápla ( a že nebyla jedna... ) Každý máme nějaké strašáky ve skříni a vzpomínky, které bychom nejraději z hlavy vypustili, proto pro mne bylo velice těžké na některé otázky odpovídat a být v ,,klidu“ a držet své emoce na uzdě“, prozradila finalistka s číslem 7. Markéta Večeřová. „Ale i přes slzy jsem odcházela s úsměvem na tváři, pan Radek John je velice sympatický a milý člověk a za to, že si na každou z nás udělal čas a snažil se nás připravit na rozhovory s novináři mu patří velké díky!“ dodává Markéta.

finalistky 6

findy

Se svou asistentkou Elenou na soustředění přijela  módní návrhářka Jiřina Tauchmanová, která kráskám navrhne šaty na míru pro finálový galavečer. Proto se chtěla s finalistkami seznámit a blíže si je prohlédnout. Představila finalistkám své návrhy na šaty a ladila s nimi jejich osobní např. barevné preference, aby se dámy cítily v šatech jako ve své kůži. Za to, že každé šaty, v nichž finalistky nastoupí na závěrečné defilé, budou originál a jejich ušití a návrhu se chopila jedna z nejlepších českých návrhářek, vděčí dívky společnosti Promat, která pro finalistky šaty zakoupí a každé ze soutěžících o titul MISS Prima křivky 2016 je daruje. Významně také přispěla prezidentka Národní Komory Módy ČR - Julie Hendrychová, která v rámci partnerství a spolupráce se soutěží MISS Prima křivky, na tyto originální šaty pro 12 finalistek, koupila potřebné látky.

šenková

ruzova

Reklama