Tepláky – pohodlí pro každý den

632ae82396e90obrazek.png
Ať už jste si zamilovali jakýkoliv střih tepláků, pomůžeme vám najít k nim dokonale padnoucí obuv. Právě tepláky se totiž staly synonymem pohodlného oblečení, které můžeme vynosit i na toulky městem. Pohodlná obuv je tak přesně to, co si neméně komfortní kalhoty žádají. Navíc už dávno není nutné považovat právě tepláky za méněcenný kousek vaší skříně. Ba naopak! Teplákové soupravy i samotné tepláky si zamilovali i ty největší světové hvězdy. Jen si všimněte, co mají na paparazzi snímcích na sobě. Věřte, že s kvalitními a skvěle padnoucími tepláky nešlápnete vedle ani vy. Vyrazit v nich můžete na procházku městem i do přírody, využít je můžete ale i jako sportovní oděv, jak bylo v jejich původním popisu práce, když před více než sto lety spatřily světlo světa poprvé. Ať už v nich vyrazíte kamkoliv, možná vás zajímá, jaké boty k nim sladit. Pokud ale teprve sháníte teplákovou soupravu, mrkněte se třeba na web https://www.bolf.cz/cze_m_Damska-moda_Damske-teplakove-sportovni-soupravy-11474.html, kde si vybere snad úplně každý!

Co obout k teplákům?
I když jste možná zahlédli záběry na americké hvězdy, které k teplákům nosí vysoké jehly, pro běžné dny bude možná lepší držet se trochu při zemi. A to doslova. Ideální obuví ke sportovním kalhotám tak budou bezesporu i sportovní boty. Tenisky jakýchkoliv barev oceníte na dlouhých procházkách i na toulkách městem. V závislosti na střihu tepláků se můžete rozhodovat i mezi kotníčkovými snekars botami nebo sportovní obuví na platformě. V létě můžete teplákové kraťasy doplnit o tolik populární pantofle neboli nazouváky. Pokud zrovna nemáte v plánu běžecký trénink, zvolit můžete i oblíbené žabky.

A jaké tepláky vybrat?
Pokud váháte, jaké tepláky maximálně využijete, nejdříve si uvědomte, kam je vlastně budete nosit. Zatímco čistě na doma můžete sáhnout po spíše oversized kousku, na procházky klidně zvolte dobře padnoucí teplákovku, která je sama o sobě skvělým volnočasovým outfitem. Pokud chcete vyrazit v teplácích běhat nebo cvičit, sáhněte po těch úzkých či raději rovnou po legínách.

Nespornou výhodou tepláků nebo souprav je nejen jejich pohodlí, ale i variabilita. Právě v takovém outfitu totiž nemusíte vyrazit nutně jen do posilovny. Módní policie je teplákům více než nakloněná, a tak se už dávno nemusíte za tepláky v ulicích města stydět. V posledních letech se staly plnohodnotným kouskem našich šatníků, bez kterých si nejeden z nás jen těžko dokáže představit den. Pokud jejich pořízení teprve plánujete, věřte, že ať už vyberete jakékoliv, věřte, že si je zamilujete!

V jakém týmu jste vy? Fandíte teplákům, nebo se bez nich objedete?

Reklama