Nikdo asi nepochybuje o tom, že teprve doplňky dodají našemu šatníku ten správný šmrnc. Dnes se podíváme blíže na letní sukýnky a botičky k nim, co vy na to, milé ženy-in?

Ať chceme nebo nechceme, sukně prostě k létu patří. Ale jakou vybrat? Mini, áčko, pouzdro, nebo skládanou? A jaké s k ní vzít podpatky, aby co nejlépe vynikly naše proporce?

Abeceda začíná áčkem, tak se mrkneme nejdříve na tu sympaticky rozevlátou, která dostala po áčku i jméno. Áčková sukně se vyznačuje přiléhavou horní partií a rozevlátostí směrem ke kolenům. Milosrdně zakryje nějaký ten bůček, širší zadeček a silnější stehna. Sluší nejvíce ženám, které mají sice štíhlý pas, ale bohužel, jak se říká, poněkud těžší podvozek. Dámy prominou. K tomuto typu sukně se hodí nejvíce boty na vysokém podpatku, protože délka pod kolena a široký střih poněkud zkracují nohy.

A co třeba prudce elegantní a nesmrtelné pouzdro? Dnes se zase zvyšuje pas, takže pokud jste majitelkou spíš útlé chlapecké postavy, je tato sukně pro vás jako stvořená. Dosud jsme ji byly zvyklé vídat spíš v kombinaci s neméně

elegantními, zato klasickými lodičkami. Ale je to trochu nuda, nemyslíte?
Vyzkoušejte trendy kombinaci jednoduchého střihu a rozverných dívčích balerín.

Mini tu byla, je a stále bude. Ovšem pozor na vysoké jehly. Ve společnosti minisukně působí trochu lacině až vulgárně. A tak přece vypadat nemusíme, že? Ale přece jenom alespoň malé podpatky to určitě chce.
Žádné nohy nejsou tak dlouhé, aby nemohly být delší.

Skládaná sukně, bacha, neplést s plizovanou, je nádherně rozevlátá už od pasu a vypadá skvěle například s přiléhavým živůtkem korzetového typu. Celek působí neskutečně romanticky. Takže bychom mohly tu přeslazenost trochu srazit třeba dnes tolik módními botkami na klínku.
Soutěž: Sluneční brýle

Jaké sukně nosíte nejraději vy, milé ženy-in?
A jaké boty k nim?
Najde se mezi výše jmenovanými vaše favoritka?
Nebo nosíte úplně jiný typ?
Napište mi.

Reklama