Foto: Shutterstock

Beran
Neutrální barvy jako béžová, růžová nebo broskvová vám pomohou zvýraznit vaše rysy. Budete v nich vypadat přirozeně, ale zároveň elegantně. Naopak nepoužívejte syté barvy.
 
Býk
Sáhněte po jasnějších barvách, abyste zdůraznila svůj zábavný a funky styl. Barvy jako korálová, oranžová, švestková a růžová s vámi dokážou zázraky. Jednou za čas líčení vyvažte nějakým nude odstínem.
 
Blíženci
K dosažení rovnováhy můžete použít odstíny vody jako jsou modrá a zelená. Nebo dokonce můžete zkusit hnědé či zemité barvy. Vyhněte se ale metalickým odstínům, protože zastíní vaši osobnost.
 
Rak
Jste jedním z těch znamení, která mohou experimentovat s čímkoli. Ale používejte pouze jeden odstín naráz. Nemíchejte příliš mnoho barev dohromady. Udržujte své líčení odvážné, ale zároveň jednoduché.
 
Lev
Vaše volba by měla padnout na růžovou a červenou. Experimentujte s různými odstíny a přechody těchto dvou barev. Vyvarujte se velmi tmavým tónům. Ty na vás budou působit až příliš odvážně a nepřirozeně.
 
Panna
Vyhněte se béžové a hnědé. Buďte hravá a experimentujte s růžovými odstíny a broskvovou. Pokud chcete přimíchat jinou barvu, vsaďte na bronzovou. S nude odstíny bude vaše osobnost vypadat bledě a nudně.
 
Váhy
U vás vše záleží na aktuální náladě. Můžete přecházet od nude k červené. Zkrátka podle toho, v jaké náladě zrovna jste. Vyhněte se ale zelené a modré barvě, protože budete vypadat nehezky a uměle.
 
Štír
Metalíza je vaše. Máte ráda kovové odstíny a můžete experimentovat s šedou, stříbrnou, bronzovou, a dokonce i s metalickou černou.
 
Střelec
Současně můžete použít světlou i tmavou. Vaše odstíny jsou především červená, fialová, vínová a švestková.
 
Kozoroh
Vsaďte na tmavé odstíny. Nejlépe se cítíte v růžových a hnědých barvách, ale klidně si pohrajte i s jejich příbuznými odstíny. Vyvarujte se ale stříbrné a šedé a pracujte více se zlatou a bronzovou.
 
Vodnář
Držte se základů. I když můžete být v pokušení a ráda byste vyzkoušela něco z toho, co mají na sobě ostatní, zůstaňte u elegantního líčení, které je pro vás tím nejlepším. Odstíny světle hnědé, zlaté a světle růžové vám pomohou vypadat charismatičtější a méně dominantní.
 
Ryby
Jste náladová, co se týče barev a nechcete příliš experimentovat. Ale letos je v pořádku experimentovat. Pro vás se hodí nejvíce růžové a kovové odstíny, ale vyhněte se modré, zelené a vínové.

Reklama