Včera jste hádaly, milé čtenářky, jakou stavbu jsme vymazali z povrchu zemského. Většina z vás poznala, že se jednalo o stavbu v Praze na Vyšehradě, ale to jako odpověď nestačilo...

Soutěžíme o dva balíčky RYOR (viz níže). Včera jste hádaly, jaká stavba chybí na následující fotce...

foto

Zde je fotka bez úpravy...

Vyšák

Ano, šlo o kapitulní chrám sv. Petra a Pavla v Praze na Vyšehradě. Chtěl jsem po vás, abyste napsaly konkrétní budovu, tedy jsem neuznával jako odpověď pouhé Vyšehrad, ježto Vyšehrad celý na snímku nechybí, pouze kostel sv. Petra a Pavla. Ovšem uznával jsem libovolné tvary názvu této památky, tedy pokud jste ji označily za kostel, baziliku či chrám, všechno bylo dobře.

Tak co, uhodly jste?

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama